Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyen az,...

Szerintetek mit tegyen az, aki már nem gyerek, érdekli, de lemaradt a cserkészetről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
a magyar gyerekek 99%-a lemaradt a cserkészetről...amerikában divat ez, nem itt.
2018. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdemleges választ várnék :)
2018. máj. 21. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Táborokra gondolsz?

Mert ha igen akkor esetleg vidd el valamelyik unokatesod tesod gyerekét egy ilyen helyre így kiélheted felnőttként ezt a gyerek táborozást


Más lehetőséget én nem tudok csak ezt

2018. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el turàzni vigyél sátrat rakj tüzet faragj ijakat nyilakat

Szórakozz

2018. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mnj satrazni.
2018. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van itthon is hagyománya. Nem tudom mi köze a kettőnek egymáshoz, de a katolikosok szerveznek ilyen találkozókat, és igaz, hogy gyerekeknek, de vannak felnőtt cserkészek is, és nem csak a tanárok azok. Külföldről is jönnek cserkésztalálkozókra, úgyhogy létező dolog.
2018. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ja és hogy válaszoljak. Szerintem itt simán írhatod, hogy felnőttként szeretnél csatlakozni, majd úgyis válaszolnak, hogy mit lehetne tenni ez ügyben.

2018. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én magam is cserkész vagyok (adventista cserkészek csapatnál) igaz, hogy nem felnőtt, csak 16 éves. Viszont bátyám tavaly jött velem táborba (ő 30 éves) és nagyon élvezte! Pedig zárkózott ember nagyon, de ott mindenki megtalálja a helyét általában, és mindenki aki egyszer volt ilyen táborban, kortól függetlenül, legtöbbször nagyon élvezi :D ajánlom nagyon! Ja és nincs olyan, hogy lemaradni a cserkészetről, ezt sose késő elkezdeni.
2018. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó hogy feltettem ezt a kérdést, mert alapvetően megváltozott a cserkészetről, amit gondoltam, eddig is jó volt a véleményem de már még jobb.
2018. máj. 25. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen tettem lettem cserkész. Akkor újonc próbáztam. Aztán megvolt a fogadalom tételem. Azóta már első próbán is túl vagyok. A cserkészcsapatunkon belül GH-s vagyok.
2018. okt. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!