Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam ki mi az...

Hogyan találjam ki mi az életem értelme?

Figyelt kérdés

Nincsen párkapcsolatom és gyereket sem szeretnék soha. A munkám sajnos nem köt le eléggé (irodai meló) így azt sem mondhatom, hogy a karrieremre akarok koncentrálni.

Fogalmam sincs mi az élet értelme, hogy mivel foglalkoznék szívesen. Van egy kutyám vele szoktam sétálni (mielőtt írná valaki, hogy szerezzek be egy háziállatot).

Van itt olyan aki volt már hasonló helyzetben? Rájött az élet értelmére?


Előre is köszönöm a válaszokat !


26/L


2018. máj. 21. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Itt vagyok én neked 😍😍
2018. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem érdekel semmi, akkor nehéz csak úgy kitalálni valamit.
2018. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En sem tudom,fogalmam nincs.

Olvass sokat,halgass zenet,csodald a termeszetet... :)

2018. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Gondolkozz!
2018. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj ki új dolgokat és rendszeresítsd ha valamelyik bejön.Alkoss,túrázz,tanulj...
2018. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra jöttem rá, hogy az élet értelme az, hogy megpróbáljuk élvezni. Az én munkám sem egy karrier, csak van, szeretem, de elég megterhelő, így a szabadidőmre koncentrálok. Én pl. szeretem a napfényt és a mozgást, így ha tehetem megállok egy percre, leülök egy padra, és élvezem. Járok edzeni, és egész évben gyűjtögetem a könyveket, amiket szabadság alatt felfalok egyben. Sorozatokat, filmeket nézek. Túrázni is szoktunk a párommal. Mostanában elkapott a sütisütés is, cupcake-ket gyártok. Egy időben gyöngyöt fűztem, tavaly fotóstanfolyamot végeztem, nagyon élveztem. Most nyelvet tanulok. Gyermektelen, 47/N.
2018. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Fogalmam sincs, mi az élet értelme..." Tudom, sovány vigasz, de népes "klub" tagja vagy.
2018. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!