Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy hagyom magam?

Normális, hogy hagyom magam?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok, érettségivel. Nagyon zűrös a családom, elsősorban anyám az, aki folyton egy akadály, nekem azt kellene csinálni, amit ő eldönt. Sajnos fogalmad sincs mi szeretnék lenni mostmár, céljaim sincsenek már, mert amik voltak, azok nem voltak számára jók, neki az egyetem, az egyetem... Most néhány hónapig itthon voltam, de mostmár unom, valamit kezdenem kéne magammal. Szívem szerint elmennék ebből a légkörből, vállalnék én 2 állást is, ha bennem van az a tudat, hogy volt értelme egy napomnak, egy kis falusi házat vennék hitelre is akár. Mindig anyám az irányító, egy hodály építkezés miatt gyakorlatilag a gyerekkorom ment tönkre, óvodába is jóval később mentem, emiatt ki voltam közösítve. De ez a múlt persze.

2018. máj. 21. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogalmad-fogalmam
2018. máj. 21. 19:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és a lehangoltság, szorongás is mindig elér, mostmár elég gyakran.
2018. máj. 21. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
menekülj onnan!
2018. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lesz szerintem. Egy belső Somogyi sváb faluban találtam egy házat 5 millióért, igaz buszoznom kellene sokat a legközelebbi városért, de szerintem ha össze húzom magam tudom fizetni a hitelt. Vagy kimegyek külföldre, az angol egyre jobban megy.
2018. máj. 21. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha teheted,menj külföldre és ne is gyere vissza.

Egyre rosszabb idehaza...

2018. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éves vagy es anyád akarja eldönteni, hogy "mit csinálj", akkor valóban jobb, ha tiplizel.
2018. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egyre rosszabb idehaza.."

Nettó demagóg általánosítás.

T. Kérdező!

Menj külföldre, szerezz tapasztalatot, tanulj valósítsd meg önmagad, ott ahol neked jó! Ha kint ott, ha hazatérsz akkor itthon.

2018. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!