Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek rá hogy mihez...

Hogy jöjjek rá hogy mihez akarok kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés
Gimiből már majd 3 éve elballagtam, azóta elkezdtem egy tanfolyamot de nem tetszett így otthagytam, azután dolgoztam egy helyen néhány hónapot de az csak szezonális munka volt és habár most is dolgozok, de olyan helyen amit nem szeretek. Szeretnék tovább tanulni, egyetemre menni de nem tudom mit akarok tanulni, mihez akarok kezdeni és ez nagyon bosszant mert így csak elszalad mellettem az idő.. ráadásul emiatt depressziós vagyok, ennek következtében pedig teljesen bezárkóztam, ellustultam, kb. csak dolgozni járok el (azt se élvezettel teszem) és most is volt három szabadnapom és nem csináltam semmit csak filmeztem mert egyszerűen nem tudtam mihez kezdjek az időmmel.. Hogy jöjjek rá mit is akarok igazán? Mert sok minden érdekel, de olyan széles körben hogy nem tudom összeegyeztetni őket vagy egyet választani..
2018. máj. 21. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kijöttök a gimiből és nem tanultok meg élni. Nem tanultátok meg értékelni a hétköznapokat. Nem baj az, hogy három napot elfilmeztél - mert mit is kellett volna mást csinálnod? Felnőtt vagy, megengedheted magadnak. Engedd meg magadnak, hogy rendesen utáld a munkahelyedet, mert ebből az lesz majd, hogy találni fogsz egy jobbat. Engedd meg magadnak, hogy unatkozz a szabadidődben, mert fogsz találni valamit, ami majd szórakoztat, és a hobbid lesz. Csak adj időt magadnak. Merítkezz meg a hétköznapokban, és jobb lesz.
2018. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!