Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki vagdossa magát fiatalkoráb...

Aki vagdossa magát fiatalkorában az a későbbiekben szégyenli a sebhelyeket?

Figyelt kérdés

A boltba ahová vasárolni járok dolgozik egy új csaj. Kicsit furinak tűnt. Ma ő szolgált ki a csemegénél és láttam, hogy a bal alkarja tiszta heg. Nagyon felkavart.

Olyan fura volt, hogy feltűrte a pulcsiját. Én marhára rejtegetném. Milyen lehet felnőttként vizsgálni ezeknek a gyerekkori hülyeségeknek a nyomát?


2018. máj. 22. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked fura. Ő ezzel kel, fekszik. A karja a nap minden részében maga előtt van. Utálta szerintem eleget magát azért, amit tett, mostmár ez az ő bőre és csak simán viseli.

Ne bámuld meg (bár gondolom nem tetted, ezt azoknak írom akik véletlenül nem figyelnek erre oda) mert ez egy betegség helye amit egyszerűen nem illik

2018. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha szégyeli, ha nem ez van. Első csalódás, figyelem felhívás stb Mély nyomot hagyott a testén :D
2018. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
szerintem aki olyan hülye hogy magát vagdossa az megérdemli hogy megbámulják.
2018. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyílván aki tizenévesen vagdosta magát a későbbiek folyamán megbánja . Mindenki követett el dolgokat amiket megbánt. Valakinél pont a vagdosás volt . Aki meg azt írja hogy megérdemli , nézegesse csak az egy idétlen barom :D Senki nem tudja hogy az adott illető milyen dolgokon ment át , amikor ezt elkövette .
2018. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nézegessék *
2018. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem bámultam, de nyeltem egy nagyot.

Sajnálom, durván néz ki nagyon.Mi járhatott a fejében...

2018. máj. 22. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is vagdostam magam, szerencsére a kezemen annyira nem látszik, máshol inkább. De nem zavar, szinte el is felejtem, hogy vannak. Mivel már hegesek, nincsenek újak, nincs is okom rejtegetni.

Régi fájdalmakból nagyrészt kigyógyultam, vagy legalább megpróbálom kezelni kezelni őket. Igen, lehet hogy hülyeség volt. Megbántam? Mondhatni. Érdekel? Miért érdekelne?

Az emberek ne a hegek alapján ítéljenek meg, hanem a mostani énem alapján. :)

2018. máj. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középkorú vagyok, és nem szégyenlem, legalább nem olyan mint másé.
2021. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!