Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet legyőzni az izgulás...

Zsiri8 kérdése:

Hogy lehet legyőzni az izgulást? Három hét múlva vizsga, tanultam és tudom a tételeket, de nagyon izgulok és félek, hogy elrontom ezért a vizsgát.

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizsgadrukk segít. Úgy feltolja az adrenalinszintet, hogy olyan is eszedbe jut ami előtte soha. Főleg ha előtte fél órával eszel szőlőcukrot. Meg egy kis csokit. Csokit bármikor lehet, csak szóbeli közben nem.
2018. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet!Csokit versenyek előtt is eszek,vizsga előtt is tuti kipróbálom.Na és a szőlőcukrot is:))
2018. máj. 22. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha van benned egy kis drukk. Nekem is egy hónap múlva lesz a szóbelim, már készülök rá, sőt annyit tanultam az elmúlt 4 évben, amennyit csak bírtam, szóval mennie kell. Jó, ha van egy kis izgalom, ez feldob. Igyál, egyél vizsga előtt, dobj be egy szőlőcukrot és minden okés lesz. :)
2018. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:))köszi,neked is sok sikert!
2018. máj. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!