Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki veszítette el gyermekét...

Aki veszítette el gyermekét terhesség alatt jóval a 20. Hét után, hogyan élte meg és hogy tudott tovább lépni?

Figyelt kérdés
Ikrekkel voltam terhes, de a 22. Héten kiderült, hogy az egyik baba meghalt 18 hetesen ( nem sokkal a genetikai ultrahang után) aztán a második gyermekemről is le kellett mondanom, az ő és a saját egészségem miatt. 23. Héten művi vetélést hajtottak végre. Mindamellett van egy 21 hónapos kisfiam, de mellette is magam alatt vagyok. Beleestem a csekély 3% ba az ikerterhességek között, akinél iker iker transzfúzió szindróma történt. Újra vágyom a terhességre, de a közeljövőben nem sok esély van rá, mert lejàr a GYED, vissza kell mennem dolgozni, ráadásul egy újabb ikerterhességre vágyom mindennél jobban. A pathológia vizsgálat alapján megtudtam, hogy két kisfiú lett volna és a halva megszült 23 hetes kisfiamnàl nem találtak rendellenességet,, de a vetélés magától is beindultt volna magától (ez a beavatkozàs kezdetekor derült ki)

2018. máj. 23. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, fogadd részvétemet.


Bármennyire is közhelyes lesz, az idő tényleg segít. És persze az, hogy ott van melletted a párod, a szüleid, barátok stb, akikről bármikor beszélgethetsz. Az is sokat segít, hogy amikor tudsz, kimozdulsz és nem a négy fal között ülsz, mert ez csak még több agyalást és fájdalmat szül. Az is jó, ha esetleg találsz valami hobbit, amit egyedül is szívesen csinálsz, de kereshetsz is hozzá társakat.


Minden jót kívánok, kitartást, erőt a jövőhöz!

2018. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*akiknek
2018. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, akikkel. Ne haragudj, csak meghatott, hogy mi történt veled és kicsit elpityeredtem.
2018. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!