Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most gáz, hogy berugtam?

Most gáz, hogy berugtam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, h mostanában nagyon sok minden történt, sok megterhelő dolog. Nagyjából 5 hónap alatt 3-4 olyan dolog, ami nagyon lehúzott, eléggé kikészültem. Haláleset is volt ebben az időszakban, illetve kórházbe kerültem pl. Eléggé megfáradtam.

Viszont végre az utóbbi 2 hétben olyan jól alakul minden, mintha visszakapnám az élettől az elmúlt 5 hónapért cserébe a jó dolgokat. És most úgy érzem boldog vagyok, hogy sikerült újra egyenesbe jönnöm,hogy megnyugodtam, sikerült összeszedni magam, ás hogy újra van energiám az élethez.

De most részeg vagyok. Ma végre van egy pihenő napom. Amikor nem kell sehová mennem. Itthon vagyok. Egyedül. És annyira jólesett meginni pár felest az itthon lévő házipálinkából. Ami eléggé beütött. És most elgondolkodtam, hogy így csütörtök délelőtt mennyire helyes ez. De most úgy érzem, kieresztem a gőzt, pihenhetek, kitombolhatom magam. Szóval jólesik egy kicsit ilyen laza állapotban lenni a pálinkától. 30 éves vagyok.


Szerintetek mennyire csináltam hülyeséget?


2018. máj. 24. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire! :) Kapcsold be a zenét, ugrálj, táncolj :) Élvezd ki a napot!
2018. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz hogy berugtál,hanem hogy nekem nem töltöttél ;)

Egészségedre

2018. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészség! Érezd jól magad!!
2018. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiiiinnnnye ha azzed csakte rugtal be itten pajtti? xP
2018. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy gáznak érzed, hogy berúgtál.
2018. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!:D Ti is mosolyt csaltatok az arcomra! Köszönöm! Legyen szép napotok!!!:) Nekem végre az van!
2018. máj. 24. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hétvégén egyedül voltam otthon és bizony két este is lecsúszott egy-egy üveg jó bor. Zenét hallgattam, örültem magamnak.

Érezd jól magad!

2018. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok most, hogy saját magammal annyira jól elvagyok!:D
2018. máj. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!