Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok oda menni a régi...

Hogyan tudok oda menni a régi ismerősömhöz, akivel nem szépen váltunk el?

Figyelt kérdés

4 évre vezethető vissza a dolog. 4 évvel ezelőtt egy baromság miatt összevesztem az egyik ismerősömmel, akivel alakult a barátságunk. Azóta már 17262x megbántam, h olyanon balhéztunk. Akkor bocsánatot kértem, de nyilván mivel friss volt a dolog, ő megrántotta a vállát rá. Nem hiszem, h elfogadta a bocsánatkérésemet.. Azóta nem is beszéltünk, nem is találkoztunk.

Most viszont úgy néz ki, h ugyanarra a bulira vagyunk hivatalosak. Mindig is kiakartam vele békülni, csak a legutóbbi “próbálkozás” után nem “mertem” ezzel jönni. Azt gondoltam, h a bulikor oda megyek hozzá és újra elmondom neki, h még ennyi év elteltével is sajnálom az egészet és nem akarom, h úgy nézzünk egymásra mint 2 totál idegen. Ha puszipajtások nem is leszünk, de ha néha napján találkozunk is, akkor beszélő viszonyba legyünk.

Szerintetek ez jó ötlet? Vagy egyéb tanács? :)) köszi


2018. máj. 25. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt normális hangnemben és őszintén el tudod mondani neki, akkor lehet, hogy nem fog keresztül nézni rajtad. Egy próbát megér.
2018. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá de szerintem hanyagold a témát. LEgyél laza és beszélgess vele bármiről, de ne ezzel kezdj mert ez olyan "ajtóstul rontok a házba" dolog.

Nekem is van ismerősöm akivel régen csúnyán összekaptunk, elküldtük egymást a halál f..ra, aztán eltelt 1 év és a napokban véletlen összefutottunk. Tök jól elbeszélgettünk, azóta váltottunk pár emailt is, minden rendben. Nem emlegettük a tavalyi dolgot, túl vagyunk rajta. Te se feszegesd.

2018. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szepen koszonom :) picit neg is konnyebbultem ezektol a pozitiv visszajelzesektol, h nem remenytelen a helyzet. Es nem nem gaz akkor h ugy teszek mintha semmi sem tortent volna?
2018. máj. 25. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se hozd szoba. Legyel vele kedves, menj oda, hogy nagyon orulsz, hogy latod es kerdezd meg hogy van, tetszik-e a buli, ki hivta meg, mi ujsag vele mostanaban. Nekem vot hasonlo szitum. De a masik fel es en is ugy tettunk, mintha nem veszekedtunk volna. Egyszeruen o azzal nytott de jo teged latni, es en is hasonloan fogadtam. Annyira kedves volt, hogy nem tudtam a regis serelmen ragodni. Sot rajottem ugyanugy jol tudunk beszelgetni, az aktualis dolgokrol ugyanolyan jol egyezik velemenyunk stb. igy azota megint haverkodunk.
2018. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a legjobb cimborámmal balhéztam össze, de egy évre rá már nem is emlékeztem, hogy miért. Komolyan, most sem tudnám visszaidézni. Akkor jöttem rá, hogy mekkora egy pöts vagyok, biztos "fontos" dolog volt. Azóta is az egyik legjobb barátom.
2018. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi elég nagy baromsagon.


Ennek a csajnak a haverja a parom volt par honapig. Amikor osszejottunk akkor ok ketten ossze voltak veszve. Akkor srac a csajt elmondta nekem mindennek, h ne bizzak benne, ketszinu stb. Persze en naiv, termeszetesen elhittem. Kesobb ok kibekultek, de a mondottak meg mindig a fejemben voltak, amiket legeloszor mondott rola es ennek hangot is adtam, h nem ertem, h miert van joban vele. A lany besertodott ezen, h latatlanban mondok ilyet. Persze, mi a sráccal szétmaradtunk és a csajjal is rosszban maradtam.

2018. máj. 25. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!