Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anyam a...

Mit lehet tenni ha az anyam a sajat sz**r eletet ram vetiti ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szar elete volt. Apum verte,elozo ferje verte,es a mostani sem szereti.

Engem mindig apuhoz hasonlitott.

Igen volt hogy rondan beszeltem vele de azert mert o is ilyen volt velem.

Lelkileg tonkrevag. Azon gondolkodom hogy hogyan oljem meg magam.

Depresszios vagyok. Irtak fel gyogyszert is de nem merem szedni.

Anyu ront az egeszen. A sajat szanalmas eletet ram vetiti ki. Cseszeget allandoan hogy en masbol elek. 1 honapja a baratomnal lakom. Osszeakarunk koltozni csak a munkakereses nem igazan megy itt Pesten. Baratom azt mondta hogy addig maradhatok ameddig csak szeretnek. O jol keres es azt mondta hallani sem akar arrol hogy elmegyek innen.

Mivel mar tobbszor mondtam ezt neki mert anyu teljesen kikeszit lelkileg. Azt mondja semmirekello vagyok 21 evesen mindig mason csungok. Arra nincs penzem hogy egy levelet feladjak. Baratom meg fog unni es ki fog dobni. Mikor egyetemre jartam 1 evet akkor az volt a baj,hogy tamogatni kellett,pedig dolgoztam mellette.

Anyu elkuldott egy kinai ruhaboltba egyetem utan. Azt mondta hogy mindegy mit csak dolgozzak.

De szerintem nem ez az elet. En nem akarok uy gurcolni mint anyu a semmiert.

Ugyanazt az eletet szanja nekem mint maganak.

Van egy skizofren batyam es vagyok en aki depresszios. Az egesz csalad mentalisan beteg.

Mar annyira elhiszem amit anyu mond hogy haza akarok menni. Baratomnak tobbszor mondtam,hogyha zaros hataridon belul nem talalok munkat akkor hazamegyek. De ugye o nem akarja,viszont en meg ezt mar nem birom hallgatni amit anyu mond. Egy eloskodo szarnak erzem magam...

21/L


2018. máj. 25. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha Pesten sem tudsz munkát találni, akkor hol a viharban szeretnél? 21 éves vagy, nem tanulsz, nem dolgozol. Kínai nem jó. Semmi végzettséggel mi szeretnél lenni? A NASA kutató-mérnöke? Szerinted a barátod meddig fog eltartani?

Komoly bajok vannak a hozzáállásoddal.

2018. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Visszamegyek szeptembertol jogra.
2018. máj. 25. 10:15
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Oké. És addig? Egyetem alatt megint anyád támogasson?Nekem rohadt szar érzés lenne, ha nem lenne egy fillérem sem, és másra szorulnék anyagilag. Dehát nem vagyunk egyformák...
2018. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Jo koszi.

Depresszio tudod milyen? Az elethez sincs kedvem. Kimozdulni sincs. Felek a gyogyszerektol emiatt nem merem bevenni sem amit felirtak.

Senki nem tudja milyen erzes a depresszio. Csak az aki benne van.

2018. máj. 25. 10:22
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

A depresszióra csak egy gyógyszer van, ami használ is: ne legyél az!

Úgy érzed, hogy nem jó az az élet, amit anyukád "szánt " neked? - teremts magadnak jobbat!

Közhelyszerű szarságok ezek, de tényleg csak így tudod megoldani. Legalábbis így a legegyszerűbb. Megértem, hogy nehéz az élet, hogy a depresszív környezet kicsinálja az embert, de ha te nem teszel ellene, senki nem fog. Hogy lehet kimászni belőle? - szedd sorba újra az egészet, de most ne úgy, hogy mi a szar az életedben. Azt szedd össze, hogy mi a jó az életedben és kezdj el az szerint élni. Esetleg nem találsz semmit, aminek örülni tudnál? - Keress, mert ha nem találsz, tényleg semmi értelme nincs reggel felkelni

2018. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Igen, tudom milyen a depresszió.

És nem a mai divatos szarságról beszélek, hanem ami 14 éves koromtól kínzott kb 15 évig.

Mégis fel kellett állnom belőle, mert ha magamon nem segítek, akkor a jóisten sem fog rajtam! És a munka, a társaság igen is kihúz a depiből, nem mellesleg az is, hogy van saját pénzem, amit arra költök amire akarok. Például utálom az esős, borongós időt, mint ami most van, de eltudok menni vásárolgatni, vagy moziba, vagy wellnessbe, mert dolgoztam, dolgozok, van pénzem, és nem kell arra várnom, hogy anyám, vagy a pasim adjon pénzt, esetleg elvigyen.

Nagymamámnak volt egy jó mondása, és nagyon igaz: Nem akarásnak nyögés a vége!

2018. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha nincs pénzed és anyukád cseszeget érte, az nem probléma, hanem rohadt nagy szerencse :)
2018. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hat ha neked az a bajod hogy esik az eso es szar kedved van az nem depresszio.

A depresszio az amikor ugy erzed be vagy zarva az elmedbe.

Mintha elveszitettem volna a sajat szemelyisegem 2 ev alatt.

Az pedig hogy nem tudok minek orulni nem valasztas kerdese.

Aminek regen orultem,ajandekok,az eso illata,egy utazas,repules..nem tesz boldogga.

Nem tudom iranyitani.

Nem erzek semmit. Teljesen kiuresedtem. Emellett szorongasom is van. Ezeket nem lehet fejben eldonteni. Az agyam nem enged masra gondolni csak a depressziora es hogy szar minden.

Minden nap eszembe jut a halal. Nagyon felelmetes.

Nem tudok mit kezdeni ezzel. Sokkal erosebb ez a valami mint en.

2018. máj. 25. 10:45
 9/24 A kérdező kommentje:

Felek attol ha elkezdem szedni a Scippat amit felirtak akkor esetleg kijon rajtam valami allergias reakcio vagy rosszabb lesz..

Mondta a doktorno hogy az elso ket hetben rosszabb lesz es a tunetek felerosodnek ezert kaptam frontint is melle.

De mi van ha felrediagnoztizal? Ha melyebbre sodor a gyogyszer.

Antibiotikumokat is felek szedni mert nem emlekszem hogy bevettem-e mar vagy nem. Mi van ha tobbet veszek be belole?

Van hogy nem emlekszem arra hogy ma mar furodtem-e pedig elotte fel oraval szalltam ki a kadbol.

Annyira egy szar. Miert tortenik ez az agyammal?.....

2018. máj. 25. 10:49
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Te vetíted ki a saját nyomorodat az anyukádra. Teljesen jogos amiket mond, nem szokás üres zsebbel ráköltözni valaki nyakára, ezt csak bizonyos típusú nők engedik meg maguknak. És Budapesten nem találsz munkát, komolyan? Végigmentem ma a Nagykörúton, úgy 3 helyen ki volt írva, hogy eladót keresnek. És akkor még egy netes álláskeresőre rá sem néztem, tuti az is kiad vagy 50 találatot mai dátummal.
2018. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!