Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen megtörténhet? Vagy...

Ilyen megtörténhet? Vagy elképzelhető hogy van ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal egy éve élek és vagyok együtt, pár napja elmesélte hogy az apja olyan hogy ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor megverte őt vagy megfenyegette a barátját stb. Most valamin összevesztek és választás elé állította hogy vagy elhagy engem( hozzáteszem ok nélkűl mert nagyon jól megvagyunk ráadásul a menyasszonyom) vagy őt felejtse el, és ha engem nem hagy el majd engem megfenyeget meg ide jön a lakásomra és neki állítólag minden hova elér a keze. Most ilyen létezik? Félnem kéne egy ilyen idiótától? Azért elég vicces számomra, mintha valami akaratos gyerek kapálózna ha neki nem tetszik valami. Hozzáteszem egyáltalán nem függ tőle a párom,25 éves szóval nekem ez abszurd.
2018. máj. 25. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

ettől cifrábbak is vannak.

amit mérlegelni érdemes lépés előtt,hogy komolyan van hatalma és befolyása az öregnek?

vagy csak egy hétköznapi zsarnok,aki megszokta,hogy a felesége meg a lánya az a csicskája is és ettől ő már a világ urának érzi magát?

és ehhez kell igazítani a játszmát is.


ami a kellemetlenebb itt amúgy,hogy a csajodat egy ilyen érzelmi zsaroló nevelte fel,erre a bánásmódra szocializálta.

ezért csak játszmával szüntetheted meg a játszmát.

szóval ilyenkor az lesz,hogy ha te a fater ellen beszélsz,akkor a csajod meg fogja védeni és ellened fordul,ami agyrém,de ez szokott lenni.

ezért ezt nem javaslom.

ilyenkor azt teheted ha meg akarod nyerni a játékot,hogy azt mondod a csajodnak,hogy-

figyelj én nem szeretnék beleszólni a dolgotokba,a te apád,de én holnap elmegyek egerbe a szépasszony völgyébe borozni egyet,meg várost nézni.

örülnék ha velem jönnél és nem ezzel foglalkoznál.

és máris felülírtad a vén ge-ci sith befolyását a csajodon,mert te jobbat ajánlottál fel mint amit az öreg szaros feltudott.

2018. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!