Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiú úgy mutat be egy...

Ha egy fiú úgy mutat be egy másik fiút, hogy "ő itt a barátom Dani" akkor ők most együtt vannak, vagy csak barát barátok? 17/f

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a nagybátyámmal elmentem egy boltba. A nagybatyámat megkérdezte az egyik eladó hogy miben tud segíteni, egy másik eladó megkérdezte tőlem is ugyanezt. Én rámutattam a nagybátyámra és mondtam hogy "együtt vagyunk".

Most akkor homoszexuális viszonyunk van vajon a nagybátyámmal?

2018. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom.
2018. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most csak trollkodás?
2018. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
Hát ez egy fura kérdés, már bocsi. Legtöbbször fiúknál ez nem így van, hogy akkor mindenki máris homoszexuálisoknak nézik őket. A lányok között sincs így a barátnőknél alapból.
2018. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak barátok. Persze nem mindegy, hogy mutatja be, és kinek. Ha pl. ilyen ismerkedő látogatáson mutatja be a szüleinek, akkor pl. együtt vannak. De alapból azt mondanám, hogy ez nem homoszexuális kapcsolatra utal.

OFF: 1-es, feldobtad a napomat, köszi :)

2018. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!