Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden gyermektelen, szingli...

Minden gyermektelen, szingli nő hazaáruló?

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy kellemes tényfeltáró rövidfilmbe, ami felhívja a magyar lakosság figyelmét arra, hogy csökken a népességünk és ez tök veszélyes.


https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI


A művésznő rávilágít arra, hogy aki nem szül az önző és a saját testét/életét előbbre helyezi a Nemzeténél. Meg az abortusz is gyerekgyilkosság és a gyerekgyilkosok rossz emberek. Főleg a magyargyerek gyilkosok.


Szal ideje lenne felébredni és a rohadt pénz hajkurászás helyett szülni legalább két gyereket. Az se baj, ha lány.


Ti mit gondoltok a videóról? Szerintetek is sugározni kéne a televízióban? Meg betiltani az adblockert és akkor a neten is nyomhatnák a propit.



#szülés #gyerekvállalás #wokeaf #god tier cringe
2018. máj. 26. 22:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emberek nagyrésze bizonytalan anyagi helyzetben élnek, akkor nem fognak gyermeket szülni, mert az jelentős összegbe kerül. Persze nem kell mindent megadni neki, de az étkeztetés, az iskolázás, ruházás stb tud egy szép összegbe kerülni.

Sajnos a kormány is így látja ezt az egészet, mint az általad linkelt videó... a nőket biztatják a szülésre, mint valami állatot. Szerintem először egy anyagi biztonságot kéne megteremtenie a kormánynak ahhoz, hogy több gyermek szülessen.

Ez csak az én véleményem, ha valaki nem ért velem egyet, akkor pontozzon le, vagy szidjon, nekem mindegy! :)

2018. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Todboy ***** válasza:
92%

Én csak azt nem értem, hogy ha ennyire fontos az ország vezetőinek a gyermeknemzés, miért nem járunk élen a méhtranszplantációban. Miért nem vagyunk világelsők abban, hogy laboratóriumi körülmények között méhet állítunk elő?

Akkor Németh Szilárd is szülhetne gyereket, szerintem elég széles a csípője. 16 gyereket simán kinézek belőle.

Azt is qurva kétszínűnek tartom, hogy Orbán Viktor felesége szült öt gyereket, ugyanakkor Orbán Viktor maga nem hajlandó erre.

2018. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

Furcsa módon nem undorodtam ennyire ettől az országtól még akkor sem, amikor a kisütött agyú zombik megválasztották ISMÉT a fideszt, pedig akkor tényleg azt hittem, hogy az a mélypont.

Ezen a ponton már csak a kormány tagjainak nyilvános bitófára küldése menthet meg minket attól, hogy valamennyire visszaszerezzük a népi méltóságunkat, mert lassan már a nap se kel majd fel felettünk, mert olyan sötét ez az ország.


Amúgy a tévében sugározhatják ezt a szart, magyar adót manapság úgyis a már impotens/meddő 60 évesek néznek, azoknak meg nyomhatják a propagandát.

2018. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Azta, sosem akartam még ennyire hiszterektómiára menni és eladni a méhemet valami gazdag (természetesen külföldi!!) nőnek pár milláért...
2018. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
4es, ne külföldinek add el!! Az a lényeg, hogy az országban maradjon! Megveszem én tőled, csak csinálok neki helyet a fagyasztóban. Az a lényeg, hogy az országban maradjon.
2018. máj. 26. 23:01
 6/44 Mael válasza:
100%

Mindenki tudja, hogy ha egy nő nem akar szülni, de ráparancsolnak, hogy a szüljön, attól még nem fog.

Ha szépen megkérik, hogy szüljön, akkor sem fog.

Ha mindenféle ügyes pszichotrükkel megpróbálják meggyőzni, akkor sem fog.

Mert NEM AKAR.


Ez a videó, és ez a téma semmi másra nem jó, csak a gyermekesek, és a nem gyermekesek összeugrasztására. Uszítás az egész.


Kedves kérdező! Nem sikerült eldöntenem, hogy ironizálsz, vagy sem, de nem is lényeg.

Bármelyik oldalon is állj, szerintem vitát akarsz gerjeszteni egy olyan témában, amiről egy mondatnál nem érdemes többet beszélni...

2018. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Tök komoly vagyok.
2018. máj. 26. 23:10
 8/44 anonim ***** válasza:
87%

csak 35 év fölött engedik a spermabank használatát. Na itt kéne kezdeni. Ugyanis nem minden nő kezéért tolonganak a kérők.

Másodsorban ha valaki inkubátorba teszi a gyerekét, elkezdik kerestetni az anyát a rendőrséggel.

Tehát bűnözőt csinálnak abból, aki NEM ment abortuszra.

Azt kéne megérteniük, hogy NEM MINDENKINEK habos mese az élete, sok az egyedülálló, nehéz helyzetben levő nő, aki attól még szülne. Na ezeknek a nőknek kéne megkönnyíteni az életét.

2018. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. #handsmaidtale
2018. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
10%

Ennyi erővel az ősszes magyar fèrfit hívjàk be katonànak,mert a fèrfi dolga megvèdeni a hazàt.

Ne otthon lógassàk a làbukat,hanem kèpezzèk ki őket!


Ugyan màr!

Mitől fèlünk?

Attól,hogy kihal a magyar?

Soha nem fog,de ha mègis így lenne kinek fàj ez?

Lassan cigàny orszàg leszünk,mert egyre több a cigàny.

Teszünk ellene?

Nem!

Akkor meg mièrt megy a hiszti?


Így is keveredett nèp vagyunk!

Itt voltak a törökök,osztràkok,oroszok,nèmetek

ès egyèb bevàndorolt nèpcsoportok keveredtek a magyarokkal.

Nincs olyan,hogy tiszta magyar!

Aki azt àllítja,hogy van az hazudik vagy erősen bebeszèli önmagànak,hogy ő 100% magyar.


Ne magyarkodjunk màr meg verjük a mellünket a magyarsàgunkra!

Könnyü hazaàrulózni,de ne azt àrulózzàk le,aki nem szül gyereket,hanem azt,azokat,akik gyàva módon elmenekülnek magyarorszàgból külföldre dolgozni így hàtat fordít az orszàgnak.

Na ezek az elmenekült emberek a hazaàrulók ès nem azok,akik itt maradnak ès vègig küzdik a kormàny törvènyeit.


A fèrfiak,akik elmenekülnek az orszàgból külföldre dolgozni ők a hazaàrulók!

Àlljanak be katonànak ès vèdjèk a hazàjukat!

Nem menekülni kell hanem küzdeni!

2018. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!