Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régen jol elbeszelgettem az...

Régen jol elbeszelgettem az emberekkel mi tortent?

Figyelt kérdés

Regen jo beszelokwvel rendelkeztem,kozvetlen voltam ,vicces es oszinte.Tortent azkis eletenbe hogx a barátaim akik miatt sikerult egyegy nehezebb isoszakot atveszelnem atvertek.Na de nem is ez a lenyeg.Azota masok elott nem vagyok onmagam,mindenkinek meg alarok felelni,ha valaki megszolit vagy ha valakivel beszelnem kell gorcsbe all a gyomrom es szorongok.Felek hogy mit mondjak az adott illetonek,egyszeruen nwm adom onmagam.Felek hogy nem tudok mit mondani es be all a nagy csond.Bar mostanaban jobban szeretek csendbe lenni.Egy ket ember kivetelevel,akik a csaladom,ott onmagam vagyok de anugy nem.Rendesen parazok,ha beszelnem kell.

Mit tegyek?


2018. máj. 27. 05:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!