Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A románoknak mennyi szabadidej...

A románoknak mennyi szabadidejük van? Miért csinálják ezeket? Miért ők utálnak minket?

Figyelt kérdés

Csak mert az interneten mindenhol ott vannak, ahol a magyarokról van szó.

Mindig rá keresek Youtube-n a "Hungary, Hungarians" szavakra, és az összes videót végignéztem. Vagy legalábbis 50-et biztosan. És nem találtam olyan videót ami ne lett volna teli élettelen románok kommentjeivel, hogy "bozgors, transylvania is romania, mongols, gypsies" és hasonló kifejezések.


Mi magyarok csinálunk valamit annyira jól, hogy ők egész nap a videóinkra/bejegyzéseinkre reagálhassanak/leégethessenek minket?


Nem csak Youtube a célpont ahol névtelenül is írkálhatsz. Már Facebook-on is egyre több az ilyen.

Például egy többmilliós like-okkal rendelkező oldal feltesz egy képet/videót Magyarországról, hogy milyen szép, és jönnek a románok hogy "ez az egyetlen amire büszkék lehetnek", utána jönnek a szerbek és más románok is, hogy "meg a szép városukra is, bukarestre".


Vagy a másik eset. Egy csoport tagja vagyok, ahol az emberek genetikáiról van szó, és mindenki tehet fel bejegyzést. És ma például egy román feltett egy képet, hogy a magyarok mióta magyarok, amikor így kéne kinézniük? Biztos valami korcsok. És feltett egy mongol kislányt. Vagy feltesznek egy ilyen igénytelen képet romákról, és kiírják hogy "azonosítsátok ezt a magyar férfit/nőt". Mindig megnézem, és feltöltők MINDIG románok. A kommentszekció meg még rémesebb. Van 1-2 lengyel aki nem szimpatizál velük, de ennyi.


Miért nem tudnak elülni már a románok? Becsicskultak, elárultak, földet kaptak, és még ők vannak megharagudva ránk? Vagy ennyire féltékenyek a magyarokra? A politikai helyzetünkre nyilván nem féltékenyek, de akkor mire? Arra, hogy az országunknak jobb híre van mint az övékének? Hogy a románokat mindenhol utálják Európában és ismerik őket? Vagy hogy a romániához a cigányokat kapcsolja mindenki? Meg a szegénységet és a lopást? Ezért vannak kiakadva? Vagy fizetést kapnak a kormánytól, hogy bemocskolhassák a magyart?


Nem értem. Még a magyarok felől sem látok ennyi gyűlöletet az ők posztjaik/videóik alatt. Legfeljebb beleállnak a vitába, de nem mi kezdjük ahogy észrevettem.



2018. máj. 27. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyik kutya, másik eb. Lehet te nem veszed észre, de a magyarok ugyanúgy szidják a románokat. Mindenhol vannak bunkó, szájkaratézó emberek és normálisak is.
2018. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Hát ja, ez meg a másik. Még meghalni is nyugatra járnak át...


#2 Ha a magyarok is kezdenék a mocskolódást, akkor legalább nekünk van is rá okunk. Nem is egy. Két háborúban elárulás, magyarok irtása, Erdély "ellopása".

De miért és min vannak ők felhaborodva? Hogy hiába kapták meg azt a kincset érő országrészt, ugyanúgy egy szemétdomb az országuk? Ahhoz nekünk mi közünk?

2018. máj. 27. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Pont ugyanezt csinálják a magyarok is a románokkal, te is épp kollektíven a románokat k..va anyázod csak mert pár példány interneten élte ki magát.
2018. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ők nem a háborús helyzet miatt vannak felháborodva hanem azért, mert meglehetősen rég történt, amikor mi még nem is éltünk, mégis szidják őket érte. Én is bunkó lennék egy idő után, ha azért szidnának állandóan mert a nagyapám ellopott valamit. Mindkét félnek túl kéne már lépnie ezen és inkább azzal foglalkozni, hogy a jelenben ne dőljön be egyik ország se.
2018. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Igen! :)


Sosem kezdeményeztem vitát és sosem álltam bele. Viszont a 99+ komment láttán már elgondolkoztam, hogy miért nekik áll feljebb?

2018. máj. 27. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ami azt illeti, elég durván fogalmazol annak ellenére, - vagy tán éppen azért!, - hogy tudatlanul félremagyarázol, elferdített tényeket propagálsz kommentedben.

.

'Erdély "ellopása".'

Annyira oktalannak tartod a magyart, hogy ekkora területet 'csak úgy' el lehet lopni tőle?

Hallottál már a trianoni békeszerződésről?

Tudod, kik dirigáltak ott?

Tudod-e, hogy nem a magyaroktól, hanem az Osztrák-Magyar Monarchiától csatoltak el területeket?

Tudod-e, hogy akkor igazi Magyarország nem is volt, hiszen a pénzügy és a hadügy az osztrák császár, magyar király kezében volt?

2018. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#7 Idézőjel jelentését ismered?

Bécsi döntésről hallottál már?

Tudod te mik folynak Erdéyben mind a mai napig? És itt a magyarok elleni diszkriminációra értem.


Sajnálom, hogy ennyiőtöket nem tudja érdekelni, hogy lejáratják és szidják/ocsmárolják népeteket.

2018. máj. 27. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Dubitus, ne ferdíts! Ausztria is kapott magyar területeket! Szóval nem a monarchia lett megcsonkítva, hanem Magyarország!
2018. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Erdélyt mi "vettük el" tőlük anno.

Előbb nézz utána a dolgoknak ;)

Mellesleg nem minden román ilyen buckalakó,vannak értelmesek is,sőt 1-2 kifejezetten jó archoz is volt szerencsém :D

A múltban történtek miatt pedig nem a mai embereket kéne utálni...

2018. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
majd kétszer annyian vannak tehát majd kétszer annyit tudnak trollkodni nem azért mert egy ember dupla időt trollkodik
2018. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!