Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem a punk...

Mesélnétek nekem a punk szubkultúráról?

Figyelt kérdés

Kérlek, azt ne mondjátok, hogy erre jó a google is, sokat olvastam a szubkultúráról, de azok, akik maguk is ezt az életformát választották, talán mégis jobban meg tudják fogalmazni.

Punk életérzés, politikai nézet, ideológia. Mitől lesz valaki punk? Tudom, már ezerszer feltették ezt a kérdést, de azért reménykedek, hogy kapok néhány értelmes választ. 😃 érdekel és szimpatizálok a mozgalommal már régóta, de egy punk ismerősöm sincs, muszáj itt érdeklődnöm 😕



2018. máj. 27. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Politikai nézet meg ideológia? Valaki a számítógép előtt kitalált valamit, hogy ez is oda legyen írva a punk szócikkhez a wikipedián, de biztos lehetsz benne hogy a gyakorló punkok még csak a jelentését sem ismerik ezeknek a szavaknak.
2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Angliában volt ideológia punk mögött, itt a punkság csak annyiból áll, hogy "fessük színesre a hajunkát és egész nap igyunk valami lepukkant helyen"
2018. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezem másképp. A punk szubkultúra követői milyen értékekben hisznek/mit tartanak fontosnak?

(Az ivászaton kívül 😂😂😂)

2018. máj. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!