Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora tiszteletlenség...

Tényleg ekkora tiszteletlenség lenne?

Figyelt kérdés
Ma 9 órától volt vizsgám de a tisztító ahová beadtam az öltönyömet nem tudta minden ígérgete ellenére sem kitisztítani péntekre és csak 10 órától vannak nyitva hétköznapokon. Ezért inget, hosszú sötét farmert, és alkalmi cipőt vettem fel. Mikor bementem az írásbeli vizsgára akkor az egyik felügyelő tanár első kérdése az volt "Annyira sem tisztel meg minket, hogy alkalomhoz illően öltözzön?". Bocsánatot kértem gyorsan, dióhéjban elmondtam mi történt. Ezután kiosztotta melyik helyre üljek és leb**zta elém a dolgozatot aztán fújtatott egyet. Idősebb már a drága professzor úr de szerintem ezt akkor is túlreagálta. Ha szóbeli vizsga lett volna akkor egy szinten megérteném.

2018. máj. 28. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem tiszteletlenség.

De ha nálatok van ilyen szabály és mindenki más abban volt, akkor biztosan kilógtál a sorból.

2018. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk írásbeli vizsgára nem is kell kiöltözni. Csak szóbelire szoktunk alkalmi öltözetet felvenni, de akkor sem várja el senki, hogy a fiúk öltönyben legyenek. Szigorlatoknál, záróvizsgánál, szakdolgozat védésnél alap az öltöny, de sima szóbeli vizsgánál a legtöbben csak egy inget vesznek fel. Főleg ilyen melegben amúgy is elnézőbbek lennének az oktatók is. Lányoknál meg teljesen vegyes, van, aki kiskosztümot vesz fel, más koktélruhát, más meg fekete szoknyát és csinos blúzt stb. Nincsenek egységes elvárások.
2018. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Túlragálta a vén csont, és prejudikált is. Utána meg még tiszteletlen is volt veled, mior csak úgy odabszta a papírt eléd.
2018. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Tipikus frusztrált tanár, szaktársamat is küldték haza vizsgáról mert csak egy sima ingbe ment és farmerba nyáron a 40 fokban.
2018. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, tiszteletlenség volt - a tanár részéről.
2018. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vén hülye tanár
2018. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ezek az incidensek melyik egyetemen történtek és milyen szakon?

Én még ilyet nem hallottam pedig nálunk nagyon adnak a megjelenésre.

2018. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Írásbeli vizsgára ha rövidnadrágban mennék is leszarnák sztem a több mint 50 ember közül:D Szard le ezt a hülyét, ne érezd rosszul magad, ha nem tudja a neved akkor meg semmi extra.
2018. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Es meg az ilyenek kerik maguknak az ertelmisegi megnevezest.... :D ne izgasd magad rajta, kit erdekel a velemenye?
2018. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!