Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A brazilok miért irkálják ki,...

A brazilok miért irkálják ki, hogy brazilok és kérdezgetik a közönséget, hogy ki van még rajtuk kívűl?

Figyelt kérdés

Youtube-on tök mindegy milyen videót néz az ember, edzőset, zenei videót, a hawaii vulkán kitörését, a 2659392738. indiai csávó műszaki cikk unboxing videóját,vagy valami idiótát aki azt filmezi, hogy csótányokat dobál be nagy pókoknak, a komment szekcióban minden 3-4. komment ez: Brasil?

Ezt miért kell? Mintha vegánok lennének, mindenképp jelezniük kell mindenkinek...

A braziloknál már csak az első kommentelők idegesítőbbek.



2018. máj. 29. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én magyarokba futok bele minden létező videó, zene, oldal, kép és egyéb alatt... "Magyarok" "Vannak itt magyarok" "Magyar vagyok, lájk ha itt vagytok"
2018. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az is van bőven :D

Bár ezzel én kevesebbszer találkozok, mint a brazilokkal. Meg nekem eddig az jött le, hogy sokszor csak akkor kezdődik el ez a magyarok részéről, ha a kommentelő nevéből, vagy hozzászólásából látszik, hogy magyar.

2018. máj. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!