Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is lúzer vagyok?

Szerintetek is lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, senki nem ismer engem csak a régi osztályomból ha lát valaki akkor tudja hogy ki vagyok de amúgy tényleg nem ismer senki, csajom soha nem volt(lehetett volna de nekem nem kellettek volna ők) és nincs is kilátásban semmi, egésznap otthon ülök csak boltba szoktam elmenni de amúgy nincs hova kimozduljak és már nagyon bedepiztem és utálom magamat, utálom az életet. Gondolkoztam hogy elmegyek prostizni majd de ha jobban belegondolok azt is a vesztesek csinálják. Szerintetek mit csináljak hogy ne legyek ilyen nyomorék? Már elfogadtam hogy én egy vesztes vagyok az életben de ha lehetne akkor változtatnéo rajta de nem tudom hogy kéne

17F



2018. máj. 30. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs hova kimozdulni?


Ez maximum akkor lehetséges, hogyha téged semmi sem érdekel a világon. Nem gáz egyedül elmenni olyan eseményekre, amik érdekelnek téged. Moziba is szoktak menni egyedül. Csak el kéne kezdened élni az életedet, olyan helyekre menni amik érdekesek számodra és akkor találkoznál hasonló érdeklődésű emberekkel és lennének barátaid is.


Persze ehhez fel kell állni a gép elől és tenni kell érte.

2018. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, megtetted az első és legfontosabb lépést, felismerted hogy probléma van, amit nem tudsz egyedül megoldani, ezért segítséget kértél.

Nehezen alakítasz ki kapcsolatot gondolom, ezért nincsenek barátaid.

Javaslom nézz körül a településeden és keress egy olyan intézményt, ahol nálad rosszabb helyzetben levő emberekkel foglalkoznak pl. betegellátás, idősek otthona, hajléktalanos, nehéz sorsú gyerekek. Lehet ez egy idős otthon vagy otthoni segítést vállaló szervezet, mozgássérülteket segítő alapítvány vagy akár egy családsegítő szolgálat.

Jelentkezz náluk önkéntesnek!

Az ott dolgozók alapból a segítségre szoruló emberekkel vannak minden nap, ráadásul nagy szükségük van újabb segítőkre - biztosan eleve örömmel fogadnak majd. Olyan emberekkel kerülsz majd kapcsolatba, akik tuti, hogy nálad sokkal rosszabb helyzetben vannak, nem csak egyedül vannak, hanem mér segítségre is szorulnak valamiért, így ők is örömmel fogadnak majd téged.

Nem kell idős ember pelenkázását csinálnod vagy gyerekek pesztrálását, sokan annak is örülnek ha valaki odamegy hozzájuk beszélgetni vagy segít bevásárolni, meghallgatja a bajaikat.

Vagy menj el egy állatmenhelyre és segíts az ott levő kutyák sétáltatásában. Nem kell saját állatod legyen, csupán adnak pórázon 1-2 kutyát, hogy menj velük pár kört. Közben ott lesz egy csomó másik ember aki szintén kutyás, lesz miről beszélgetni.

2018. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha lehetett volna barátnőd, csak neked nem kellettek, akkor biztosan szoktál emberek között lenni, valahogy csak megismerted őket is.

Legyél nyitottabb, adj egy esélyt ezeknek a lányoknak. Ha nem is jön össze, legalább megismersz új emberek.

2018. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:
0%
válaszd Jézust
2018. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tanulás? munka?

egyébként szerintem iratkozz be valami sportra pl karate, judo. ott van közösség, fejleszted a tested, egészségesebb testben egészségesebb lélek

2018. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyel kicsi szívem..ha már eleve így fogod fel, hogy lúzer vagy, akkor ott már baj van.

Leírtad, hogy lehetett vola barátnőd, de neked nem kellettek: tehár eltaszítottad őket magadtól.

Vagyis minden baj forrása te magad vagy.

Nem akarsz barátkozni, nem akarsz becsajozni.

Hogyha akartál volna, akkor már rég megtetted volna, ne itt sajnáltasd magad, ne depizzél kicsikém, mert csak egy életed van, élned kéne, de nagyon, ehelyett mit csinálsz? Otthon kuksolsz, és depizel. Jézusom, ez nem egy 17 éves pasira vall. Hát drágám neked falnod kéne a nőket, meg minden na jó, persze mértékkel és finoman. Élj! Tombolj! Addig élvezd az életet, míg lehet, mert majd 30-40 évesen már nem fogod tudni kihasználni az életet, mikor csalásod ember leszel. S önyilkoságon pedig majd ne is gondolkozz, mert kár lenne eldobni az életedet, épp ezért írom, hogy ne depizz, hanem mozdulj ki a konfortzónádat lépd át, és élj!!!

2018. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az előző válasz az olyan kis lendületes, de ezeket a gondolatokat azért én kiszedném belőle:

"Vagyis minden baj forrása te magad vagy.


Nem akarsz barátkozni, nem akarsz becsajozni.


Hogyha akartál volna, akkor már rég megtetted volna "


Ezek baromságok, mert nyilván akarta de nem tudta hogy kezdjen hozzá.

Amúgy ezeken kívül voltak jók is az utsó válaszban, és szerintem meg felejtsd el ezt a szót hogy lúzer, ez ilyen filmes beütés, de erről nem te tehetsz hanem a sok baromság amit nézünk. Nézd meg mit szeretsz, mik érdekelnek, vagy elsőre rendezd át a szobádat, vagy tudj meg mindent népszerű témákról, és néha villogtasd a tudásod az osztályban, és akkor érdeklődni fognak mások is, és beindulnak a beszélgetések :)

2019. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!