Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj,...

Szerintetek velem van a baj, hogy ez zavart? Vagy ez teljesen rendben van, hogy ennyire nincsenek tekintettel másokra egyesek?

Figyelt kérdés
voltam a hétvégén egy koncerten a barátaimmal. nagyjából a tánctér közepén lehettünk, minden rendben volt, amikor beállt elém egy raszta hajú csaj. elkezdett táncolni, ugrálni. közben a hajával amibe ilyen fémek voltak csapkodott össze vissza, meg nekiment az embereknek, meglökte őket.. rászóltam, hogy bocsi, de nem tudunk tőle bulizni..erre még neki állt feljebb, hogy mit képzelek, hogy beszólok neki...

2018. máj. 30. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ez alap sajnos.


Nekünk volt olyan, hogy barátommal álltunk nyugodtan erre elénk került két negyvenes pár, ahol az egyik nő és férfi arról beszélt mennyire jó kiszabadulni végre a gyerek mellől. Belémkönyököltek, a csávó úgy ugrált, hogy nekem esett, és közben röhögtek, mikor látták, hogy fájdalmat okoznak. Többször rájuk szóltunk, de ignoráltak. Végül mocskos taktikát vetettem be, volt rágó a táskámban és párat összerágva rájuk tapasztottam, nem vették észre. Ruhára hajra. Tudom, hogy aljasnak tűnik, de marha agresszívak voltak és parasztok.


Hmmm a rasztahajba még többet lehetett volna tenni. :P

2018. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Mindenhol előfordulnak tapintatlan bunkók sajnos. Engem is zavarna, sőt, koncerten is rá szoktam szólni a folyamatosan hangosan beszlégetőkre/vihogókra, hogy ha nem a zenét szeretnék hallgatni, akkor legyenek kedvesek kimenni a tömegből, mert nem azért jöttem, hogy őket hallgassam a zenekar helyett. Általában felháborodnak de leszarom, ilyenkor jön az erélyesebb megszólítás.. az ilyen szarjon sünt, nem leszek tekintettel a kis lelkivilágára, annyi szent.
2018. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, koncerteken(is) az ilyesmi, benne van a pakliban. Plane, ha "volt" a csajban.
2018. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos az emberek nagy többége csak félig tudja a demokrácia alapszabályát.

Azt tartják, a demokrácia azt jelenti, minden szabad ,bármit lehet csinálni.

A folytatásrol nem akarnak tudni.A teljes szabály : A demokrácia azt jelenti

minden szabad,ami mást nem zavar.

2020. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!