Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki (k) volt (ak) a "legfurcsáb...

Ki (k) volt (ak) a "legfurcsább" emberek Tinderen, akik lájkoltak, akivel match-eltetek?

Figyelt kérdés
A furcsa alatt nem azt értem, hogy pl. elmebajos vagy valami ordenáré nagy hülyeség van kiírva a leírásába, hanem akiken a legjobban meglepődtetek pl. munkája miatt. Nekem a top 2 az a műtőorvosom és a volt osztályfőnököm volt.

2018. máj. 31. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nos, nem sokáig használtam a tindert, de nemhogy érdekes match nem volt, jóformán semmilyen. :D
2018. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig egy furcsa csajjal beszéltem, aki annyit mondott hogy nincs munkája és nem is szeretne dolgozni (25 éves volt). Majd úgy is eltartják meg kér segélyt stb. Érdekes egy hozzáállás azt biztos :)

De a rendes munkájúak között egy állatkerti gondozó volt az, akin a legjobban meglepődtem.

2018. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Néhány szótlan robot,meg valami külföldi utazást finanszírozó macénásokat kereső nő aki éppen már be volt táblázva a következő fél évre.

Volt még de azok nem ugranak most be.

Ja meg volt egy travi.

2018. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan, aki a randi végén jött rá, hogy nem arra gondolt, akivel eljött randizni. Elég megalázó volt, de azóta csak röhögök rajta.
2021. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!