Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágytatok már a halálra?

Vágytatok már a halálra?

Figyelt kérdés

miért?

az gáz ha 20 évesen lelki nyomorék vagyok?



2018. jún. 1. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen idoszakaim, aztan ha elertem a melypontot akkor elindulok felfele es tisztan latom a dolgokat
2018. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz,viszont elég nagy baj! Mi okod van arra,hogy így érezz? Mi bánt? Kösd le magad valamivel,keress olyan dolgokat ami motivál és így nem lesz baj!
2018. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én már most vágyom rá 30/F
2018. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
nem vagy egyedül, 23/f vagyok és ugyanilyen helyzetben szenvedek, belefáradtam és életképtelennek érzem magam, sokszor érzem azt hogy semmi értelme továbbélnem és senkinek se hiányoznék
2018. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A magány végett vágyom rá.
2018. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Todboy ***** válasza:

Long story short: hiperszenzitivitás, elkerülő személyiségzavar, klinikai depresszió.


Nem gáz, hosszú évek alatt ki lehet jutni a fényre.

2018. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vágyni nem, de nem különösebben érdekel az élet.
2018. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#én is így vagyok, fáj a lelkem nagyon van egy olyan érzésem hogy ebből nem fogok kijönni, és nem érdekel semmi
2018. jún. 1. 21:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Magány miatt, mert nincs nőm, és kinek kellek.. Sokszor erzem hogy jobb lenne
2018. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Arra nem tudsz vágyni amiről nem tudod milyen.

Olyan van, hogy elviselhetetlen az élet. Ilyen érzés előfordul. Olyan is van, hogy valakinek összeomlik a teljes világa, és nem lát megoldást a helyzetére. Olyan is van, hogy újra és újra visszakerül egy állapotba, amitől retteg, és úgy érzi bármit elkövetne, hogy ne történjen meg újra. Olyan is van, hogy valaki fizikailag és szellemileg is túlhajtott, kiüresedik és lassan sodródik a halálba amit már nem akar megállítani. Ezek vannak, de a halálra vágyni nem lehet.

2018. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!