Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy egy táskával csak úgy leléptek? Pár napra, hétre az életetek elől?

Figyelt kérdés

Én sokat gondolkodtam rajta, és arra jutottam megteszem, nem is olyan sokára.



Csak hát egy társsal mindig jobb ;)



Üdv: Egy kalandvágyó tinédzser srác ;)



2018. jún. 2. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne magam mögött hagyni mindent. Aztán rájövök, hogy én ehhez túl gyáva és lusta vagyok.
2018. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap elhatározom😂 de úgy vagyok vele mint te de egyre nagyobb bennem is az elhatározás.
2018. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat gondolok rá..pedig elégedett lehetnék az életemmel...de nem tesz boldoggá hogy csak a pénzt hajtom. Ez nem egy értelmes élet. Szeretek biciklizni. Én azt tervezem hogy kb 10 napra lelépek hogy körbetekerjem nyáron az országhatárt, aztán európát majd ázsiát, afrikát..pár évbe telne. 24 leszek. De lehet haza se jövök majd. Mindenhol letelepednék egy kicsit..elvagyok én egy sátorban boldogan. Szeretem a nomád életmódot
2018. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
ezt úgy hívják, hogy utazás, és elég sokat csinálják az emberek, a tini lázadós retorika nélkül is. Ami azt illeti, majdnem minden évben van néhány ilyen hetem a világ valamelyik sarkában.
2018. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves korom óta már többször megtettem, aztán rájöttem, hogy szeretek utazni. Nem fontos, hogy jönnek-e velem, ha akarok menni valahova, és lehetőségem is van rá, akkor megyek, akár van társaságom, akár nincs, már több, mint 11 éve, és én nő vagyok.
2018. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jútúbon láttam egy orosz/ukrán srácot, aki bejárta Amerikát. Felugrott a tehervonatokra, szabad ég alatt aludt, a sivatagban sétált egésznap, számkivetettként élt. Durván nyomta


(ne ugorj mozgó vonatra nagyon veszélyes!) :D

2018. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hogyne gondoltam volna!


Csak rájöttem, hogy magamat is el kell vinnem, ott leszek a saját nyomomban, és ez elront mindent. Neked is jelzem: nem tudod otthon hagyni magadat.


Úgyhogy rám ne számíts, Bendi, hogy veled tartok. Jó utat!

2018. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja a viaduktrol.
2018. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia leléptel azota?
2018. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!