Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetnék én,...

Ilyenkor mit tehetnék én, mint kivülálló?

Figyelt kérdés

Tudomásomra jutott hogy egy a környezetemben élő 14 éves lányt az édesanyja és az édesanya párja napi rendszerességgel fizikailag, és verbálisan is bántalmaz.

Amikor beszélgettem vele elmondta hogy fél otthon lenni, és inkább az apukájával lakna de nem meri elmondani, mert tart a további bántalmazásoktól.

Kivülállóként tehetek valamit a gyermek érdekében?


2018. jún. 3. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Semmit.
2018. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Tehetsz névtelen bejelentést a gyermekvedelmi szolgalatnal, de ha a lány tagadja, márpedig 99% higy tagadni fogja, a világon semmi nem fog történni. Az apa léphetne, kerhetene az elhelyezés megváltoztatását, de ehhez is kellene a gyerek együttműködése. Amúgy meg az apának miért nem szolt és az miért nem lép ?
2018. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj az apával, hátha szívesen nevelné, és talán nem is tud a bántalmazásról. Jó lenne ha ő nevelhetné ilyen esetben
2018. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!