Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon stresszelek a holnapi...

Nagyon stresszelek a holnapi naptól. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Holnap reggel lesz az érettségi megtekintés és görcsben van a gyomrom, fáj a fejem. Hiába próbálok internetezni, hogy eltereljem a figyelmem, nem megy. Folyamatosan azon kattogok, hog mi lesz ha így meg úgy. A sírás kerülget az idegességtől. Mit csináljak??

2018. jún. 4. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért félsz tőle ennyire? Le kell szrni, majd lesz valahogy, tenni érte már nem tudsz!:D
2018. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Zenehallgatás nekem segít ilyenkor.
2018. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap fogom megnézni. :) mondjuk én nem izgulok miatta minden tőlem telhetőt megtettem ahogy te is gondolj erre. Nem szabad emiatt félni! Hidd el hogy nem olyan fontos mint ahogy azt mondják es nem is volt olyan nehéz mint mint a gimis évek. :) csak gondolj arra hogy akármi lesz nem kell félni. Ha valami nem elég jó újrapróbálhatod ennyire egyszerű!!!
2018. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ez nagy segítségre lesz, de nekem anno az a tudat segített, hogy ezen a ponton már tök felesleges izgulni. A dolgozatokat megírtad, ezért a holnapi nap nem változtat semmin.

Továbbá ha megtörténik a legrosszabb, és valamelyik tárgyat csúnyán elszúrtad, az sem a világ vége. Hány éves vagy, 17? Ilyen idős korban az ég világon semmi sincs veszve.

De az a tapasztalatom, hogy azok, akiket érdekelnek annyira az eredményeik, hogy így idegeskedjenek miattuk általában nem szoktak nagyon pofára esni, szóval nyugi! :)

2018. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valójában attól félek, hogy az érettségik után megnéztem a megoldókulcsokat és jó eredményt várok. Viszont néhány nappal ezelőtt eszembe jutott, hogy az egyik matek feladathoz nem is azt írtam, amit a javítási útmutató és teljesen megrémültem, hogy lehet az összes érettségire rosszul emlékeztem vissza és csupa borzalmas eredményeket fogok besöpörni. Ez nem történhet meg!!
2018. jún. 5. 00:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! A zenehallgatást megpróbálom.
2018. jún. 5. 00:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most megnyugodtam, minden ötös!
2018. jún. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!