Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Legjobb" barátom mièrt...

"Legjobb" barátom mièrt csinálja ezt? Vége lesz lassan?

Figyelt kérdés

Alig keresi a társaságom és alig foglalkozik velem. 3 müszakban dolgozom alig van kedvem,eröm,idöm bármire is. Hazaérek alig van eröm bármire is.

Ö otthon van nem dolgozik nem tanúl. Facebookon alig ir valamit legtöbbször semmit mondó üzeneteket küld. Mert "nincs idelye semmire". Ö alig járkál hozzám. Ha én nem megyek vagy hivom valamerre akkor nem nagyon találja ki hogy találkozzunk. Legtöbbször ha mondom találkozzunk mindig másokat is hiv. Hoába mondom neki csak vele akarok találkozni akkor is ott van vele valaki. "Nem tehetek róla most jött 10 perce". Egyszer direkt ott álltam a ház elött 20 percet felmentem ott volt nála a haverja "most jött 10 perce".

Amig együtt vannak én le se vagyok sz...a amikor elmegy akkor én is jó vagyok.

1 hete nem láttam és nem tudok rola semmit.

Ma hivtam telefonon fel se vette.

Ilyenkor az szokott lenni nem értem rà stb stb stb.

Mègis az szokott lenni milyen jó ember ö milyen jó barát neki milyen nehéz élete van meg minden.

Mások meg milyen rossz emberek.

Amig valaki azt csinálja amit ö akar addig jó de valaki mást csinál mint amit ö szeretne akkor mások milyen rosszak.


Amikor tudja van pénzem valahogy mindig meg tud találni. Most hó vègén meg semmi.


2018. jún. 6. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő a legjobb barátod?! Milyen a többi?!
2018. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akit ennyire nem érdekelsz, az mitől a barátod? És miért "tepersz" utana ennyire? "Felejtsd el" a francba.
2018. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!