Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki nem...

Van köztetek olyan, aki nem vágy az utazgatásra, nyaralásra, vagy csak nem tud anyagilag kijönni abból, hogy 20-30 ezret költsön 1-2 éjszakára csak szállásra a Balatonon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem teljesen világos a kérdés, mindenesetre a Balaton nekem ingyen sem kellett soha. De Ausztriában is találtam jóval olcsóbb szállást, Kefalónián is, Bledben is... Csak hogy letegyem magam pár napra egy ágyba, nem költök kisebb vagyonokat.
2018. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítem magamat. Nos, igen rég voltam nyaralni, szóval lehet, hogy azóta felmentek az árak, de szerintem nem annyira, max. az ember fog tömegszállást, kempinget (na az a Tátrában drágább volt, mint egy jó kis szoba kicsit arrébb s még melegvíz sem volt az árban) vagy cserél valakivel s egymásnál nyaralnak, anno volt erre oldal... Valamit kitalálnék, a pénzt inkább elmotoroznám, arra sosem sajnáltam.
2018. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én ingatlanra gyűjtök, a keresetem 190-200 nettó, abból 160-at igyekszek elrakni, közben imádkozom hogy nagy kiadásom ne legyen.

Ettől függetlenül, ugyanúgy megveszem a 40ezres cipőt mert amellett hogy az ízlésem, bevált mind.

Szóval nem vagyok emiatt igénytelen szar, aki nem ad magára, csak épp nem nyaralok, utazgatok, mert 3-4 évig még erősen félre kell tennem, utána meglátjuk milyen lesz az ingatlan, kell-e átalakítani ezt azt, vagy csak festés, kád wc csere és be lehet rendezni.

2018. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sose élveztem, nekem egy nagy kínlódás volt mindig, elképzelni sem tudom, más hogy nem szenved attól, hogy nem őrül bele, hogy ül egy járműben, ami gurul alatta, és ő csak vár, mozdulatlanul órákig.... ebben mit lehet szeretni?...

5 villamosmegállót se igen bírok ki idegekkel.

2018. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok egy nagy utazó. Ha jól számolom, 5-ször voltam eddig nyaralni (46/f)
2018. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja es nem igazan az anyagiak miatt, inkabb csak nem vagyok egy világjáró típus.
2018. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megtehetném, csak valahogy nem vágyom az utazásra. Tehát OTT LENNI sok helyen szeretnék, csak az odautazás, az nem fekszik. Majd ha lesz teleport.
2018. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Ó, a lelki társam.:)
2018. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megtehetném, hogy minden évben kétszer elmenjek valami egzotikus tengerpartra, de őszintén szólva, engem a Balatonon kívül semmi sem kapcsol ki, pihentet. Oda viszont megyek, minden évben többször is. :)
2018. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az utazás a mindenem, évi 6-12 alkalommal megyek külföldre, plusz 4-6 hétvége belföldön. Ha egy hónap úgy telik el, hogy nem utaztam, úgy érzem, hogy pocsékolom az életemet. Amúgy a Balaton mostanság felejtős, pont a szállások árai miatt. Nagyjából annyiból hoztam ki egy 16 napos indiai körutat, mint amennyibe 10 nap Balaton került volna. Ha valaki szeret utazni, akkor manapság már annyira nem pénzkérdés, pl egy hétvégézés Boszniában pár tízezer forint és lehet mászkálni Szarajevóban vagy raftingolni vagy túrázni, a cech meg kevesebb lesz, mint ha lángosoznál a Balcsin. Megfontolandó.
2018. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!