Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a "legjobb"...

Miért van az, hogy a "legjobb" barátomnak akkor jutok eszébe ha tudja, sejti hogy van pènzem?

Figyelt kérdés

Elmult kb 2 hétbe nem találkoztunk facebookon nem nagyon irt. Tegnap hivtam telefonon fel sem vette.

Ma volt nekem fizetès most hivott kétszer csak nem tudtam felvenni nem voltam teló közelbe.

De mindig igy van.

Én mindig ott voltam neki. Amikor nekem lett volna rá szükségem nem nagyon volt melettem.

Nem is nagyon érek rà a munkàm miatt. Amikor tudom keresem kerestem. De minek?

Inkább másokkal foglalkozott mint velem


2018. jún. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy csak kihasznál, érdekből szed elő néha, miért hagyod, hogy ezt csinálja veled, miért hagyod neki, és nevezed még mindig a legjobb barátodnak?

Mert ezzel szerintem te is tisztában vagy, hogy ezt csinálja...szerintem ez nem barátság.

Nehéz, de ilyenkor ott kell hagyni. Nem keresni, nem visszahívni. Neked is jobb lesz

2018. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Valószínűleg ő a pénzed legjobb barátja, nem a tiéd.
2018. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!