Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nevekről? Zea, Dalma, Medox, Azim Normális kommenteket kérnék.

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dalma elmegy, a többi túl "egzotikus" nekem. Főleg a Medox.
2018. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A Dalma szép.

A Medox szerintem nevetséges, az Azim kulturálisan nem passzol, a Zea meg csúnya.

2018. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Azim Normális elég szép, a többi helyett javasolnám az Apo-Famotidint, Hétszünyű Kapanyányimonyókot, Váltólázat, Dörgicsei Csibelevest.
2018. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A Medox mintha gyógyszernév lenne, a Zea inkább fantasy-ba való, Azim: nem a közel-keleten vagyunk, a Dalma nem rossz.
2018. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A Normális egész klassz név lenne, ha adható lenne.
2018. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Medox=Detox

Dalma=Dalmata

Zea=Zea Mays

Azim=Allahu Akbar

2018. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dalma kifejezetten szép. A Zea olyan... tűrhető. A másik kettő nekem nagyon nem tetszik. A Medoxról így leírva nekem vagy a Xerox nyomtató, vagy a Medosz Hotel jut eszembe, nem szép a külalakja, és ilyen tipikus "amerikamajmoló proli plázacica" jellege van. Az Azim hangzásra nem rossz, de nem arab származású gyereknek nem adnám.
2018. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Zea- az a Z betű az elején nagyon nem tetszik, így maga a név sem. A Tea szebb, viszont az eléggé cikizhető.

Dalma- a szalma jut róla eszembe

Medox- nem rossz, de detox.. :/

Azim- szörnyű

2018. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!