Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők vajon tudják mekkora...

A nők vajon tudják mekkora szerepük van a jövő társadalmának szellemi, fizikai minőségének tekintetében?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nem egy lúzer férfi vagyok, ezen lépjünk át..


Ha te nőként olyan férfit áhítasz aki csal, elnyom, hazudik, buta, tahó, érzelemsteril, iqkopár...akkor vajon mit tud majd a gyerek?


vagy mikor mindez még árnyalva van az anyagi oldallal, olyankor még a fizikum is kérdéses


NEM MONDTAM HOGY MINDEN NŐ!!!


de mondjuk barátkozzunk meg azzal a fogalommal, hogy sokan


szerintem nagy hibánk, hogy a történelmünk során tabu volt a szegény-gazdag, művelt-iskolázatlan, nemes-nemnemes kapcsolat


2018. jún. 7. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tudnak az ilyen nők (egy ilyet sem ismerek közelebbről), de ha tőlük örökli a hozzáállását (akár a nevelés útján), részvétem a gyerkőcöknek, de még a környezetüknek is s akiket befolyásolnak, no igen, ez messzire vezet, az ember nagyon kapcsolatban van a többivel...


Nem hinném, hogy a nők nagyon nagy része ilyen lenne, persze én olyan körökben mozgok, ami hozzám passzol...

2018. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek így ebben a formába nem igazán van érdemi tartalma, viszont ezek az "érzelemsteril", "iqkopár" és a "nemes-nemnemes" szavaid kétségtelenül üde színfoltjai voltak az estémnek. :D
2018. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fejtsd ki még egyszer, mert így senki se érti mi fáj.
2018. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3, Az, amit a Rolling stones úgy fogalmaz meg, hogy "I can get no satisfaction"... Ez az eredője a genderhisztinek
2018. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Korunk politikája nem éppen a felső értelmiségi réteget szaporítja, hanem az alsót. Egy normális beavatkozás nélküli evolúcióban ez nem történhetne meg. Így nézve elég törvényszerű, hogy az emberiség egyre hülyébb lesz.
2018. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért páran értjük egymást
2018. jún. 8. 00:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már alapjaiban is baromság.

A nők annyira vágynak bunkó paraszt elnyomó senkiháziakra, mint a férfiak olyan nőkre, akik pl a pénzükért használják ki őket.

A normális emberek megtalálják egymást, de túl sok a semmirekellő ahhoz, hogy ezek ne szaporodjanak.

Egyébként meg unalmas már, hogy mindent a nőkre akartok tolni. Még mindig kb ott tartunk, hogy csináljon bármi rosszat egy férfi, az vagy azért van, mert az anyja ilyet nevelt belőle, vagy mert egy nő volt olyan hülye és összejött vele... Gáz.

2018. jún. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Tehát szerinted csak két féle férfi létezik, az erőszakos, agyatlan macsó és a hozzád hasonló lúzer, aki összepisili magát ha nőhöz kell szólnia. Ha kinyitnád a szemed, akkor látnád, hogy ti a két véglet vagytok és ezen kívül rengeteg a normális ember
2018. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
8-as. Látja ő, csak neki mindenki aki kicsit kevésbé lúzer és/vagy magabiztos, az már tahó meg iqkopár.
2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
gondolom az is mond valamit, hogy nem nyitok veletek vitát
2018. jún. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!