Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki, hogy tudjon verekedni...

Valaki, hogy tudjon verekedni muszáj küzdősportoljon?

Figyelt kérdés
Ismerek olyant aki egyáltalán nem küzdősportolt és még is nagyon jól tud verekedni és kiáll akárki ellen és nem fél,hogy milyen szíved van aza fontos?

2018. jún. 7. 23:28
 1/4 Todboy ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy tudj verekedni. Mi az, hogy milyen szíved van? Ha szívben szúrok mint egy méh, akkor kiütném Alit is?

Ahhoz, hogy verekedni tudj nem kell küzdősport. Aki tud verekedni az előfeltételezi, hogy szokott is. Ha az ellenfél sz@r, az nem jelenti azt, hogy az ismerősöd jól bunyózik. Nem árt ha tudod mik az emberek gyenge pontjai, áll, torok... Az már megint nem nagy szám, hogy parasztlengővel beszakítod valakinek a dobhártyáját.

Számít a súlykülönbség, mozgékonyság, állóképesség, robbanékonyság és a mozgáskoordináció.

2018. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hogy valaki nem küzdő sportolt nem jelenti azt hogy nem tudhat verekedni. De ehhez elég sokat kellett verekednie hogy sok tapasztalatot szerezzen. Eddig rendben is van a kérdés, de ez a bárki ellen kiáll és nem fél meg ilyen olyan szíved van ez valami hatalmas baromság. Lehet van olyan aki mentálisan sérült és bárkivel összeverekszik mert miért ne, lehet annyira magabiztos hogy ne féljen verekedni. De azért az emberben mindig is van valamennyi félelem. De attól hogy valaki sok filmet nézett amiben verekedtek és tanult belőle dolgokat, az 100% hogy alkalmazni nem fogja tudni pláne ha valami baromságot ragad ki. Ha teljesen tapasztalatlan vagy ilyen téren, még véletlenül se bocsátkozz ,,harcba" senkivel se mert ha csak nem totál amatőr a másik is nagyon megfognak verni. Ez igaz arra is aki mondjuk sokat verekedett, és találkozik olyannal aki professzionálisan űzi a dolgot adom én bokszol vagy hasonlók.
2018. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A “szíves” dolgot arra értettem,hogy szokták mondani ha nincs szíved vagy “tököd” akkor hiába,mert elvernek ígyis úgyis
2018. jún. 8. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok filmet nèztem amiben egyszerű mozdulatokkal a földre tepertèk az ellenfelet.


Kipróbàltam,bevàlt.

2018. jún. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!