Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak alsóbbrendűek?

A férfiak alsóbbrendűek?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egy kereskedelmi csatorna műsorát, aminek a címe Vigyél el!


Ebben a showban 30 nő ítélkezik egy férfi felett 3 körben. A férfi külsejét és életvitelét valamint produkcióját értékelik egybitesen.


Ez szerintem nagyon megalázó. Arra ébresztett rá, hogy a férfiak talán alsóbbrendűek?


Tudom, hogy a 20-25 éves nőkért nagy verseny megy.


De ez már nem az a verseny ahol egymást kell legyőzni, hanem a nő felé kompenzálnod kell, hogy érsz annyit mindennel együtt, a lelkeddel, a mutatványaiddal a testeddel, minden skilleddel, mint a női test?


Nagyon elszomorodtam.



2018. jún. 8. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyenrangú. A gyakorlat mégis mást mutat sajnos. A pasi szedi fel a nőt,ő halmozza el ajándékokkal,fizet helyette sok helyen,kéri meg a kezét stb.


A nő néha orgazmust színlel hogy jó kapcsolata legyen.

A férfi kapcsolatot színlel hogy jó orgazmusa legyen.

2018. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bennem csak most tudatosult igazán az, hogy pusztán maga a tény, hogy 26 éves magyar férfi vagyok az mennyiben rontja az esélyeimet abban, hogy egy hasonló képességű és mint nő a nők között hasonló megjelenésű barátnőm legyen.
2018. jún. 8. 00:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Már érteni vélem azt, hogy felnőtt életemben ami kapcsolatokat létesíteni tudtam az miért csúnyácska vagy mentálisan erősen sérült nőkkel sikerült.


egy "átlagos" férfi egy "átlagos" nőt szerencsével tud összehozni

2018. jún. 8. 01:00
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, hallottál valaha Rzsevszkij huszárhadnagyról?Afféle folklórhős az oroszoknál, millió vicc főhőse, amelyekben a poén mindig az, hogy Rzsevszkij egy túlfűtött szexgép. Az egyik ilyen vicc így hangzik:


Rzsevszkij beszélget egy tiszttársával, és az megkérdezi tőle:


- Te hogy csinálod ezt, hogy mindig más nővel látlak? És mindegyik valami arisztokrata lánya, kifinomult úrilányok. Te mégis úgy szeded fel őket, mint valami kocsmai ribiket. Mi a trükköd?


- Nagyon egyszerű. Odamegyek hozzájuk, meghajlok, és megkérdezem: "Kisasszony, dugunk?"


- De hát erre minimum kapsz egy óriási pofont és faképnél hagy!


- Nos, igen. Tízből kilenc. De mindig van egy tizedik!


Két haverom kipróbálta a fenti trükköt, kicsit modernebb formában. Elővették a Skype-ot, és elkezdtek hirtelen ráírni az összes csaj ismerősükre: "Te, az hogy lehet, hogy mi még nem szexeltünk!?" Meglepően magas arányban kapták azt a választ, hogy próbáljuk ki. És a többség komolyan is gondolta.


Tessék elviselni kilenc pofont egy jó dugásért!

2018. jún. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány légzsák volt a kocsijában, ha már közlekedésbiztonság kategóriába írtad?


Egyébként értelmes ember nem is agonizál ezen, van az a szint, ahol ez kell. Szórakoztatni kell a primitív embereket

2018. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalom kell ide, uram. 28 évesen van egy nálam objektíve is szebb, többdiplomás, sok nyelven beszélő, jó humorú barátnőm, akivel megtaláltuk egymást, mint zsák a foltját. Sosem voltam kimondottan vonzó külsejű ember, de sok időt fordítottam arra, hogy ezt kompenzáljam személyiséggel, műveltséggel, humorral. Plusz önbizalom, önbizalom, önbizalom.
2018. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők alsóbbrendüek. Csak szexre jók, semmi másra.
2020. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!