Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok ti hogy reagálnátok,...

Csajok ti hogy reagálnátok, ha ezt tenné a legjobb barátnőd?

Figyelt kérdés
Tehát lenne egy külföldi "pasitok" (alakuló kapcsolat), aki most hazajött pár napra. Te mondtad a barátnődnek, hogy szívesen találkoznál még a sráccal, csak nem ér rá. És itt jön képbe a barátnőtök, akivel felvette a kapcsolatot ez a srác, hogy meglepjen téged és meglepetésként ott legyen a házatok előtt. Ti örülnétek ennek? Szerintetek szép gesztus vagy inkább hülyeség?

2018. jún. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez szép gesztus. Én örülnék neki.
2018. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oszinten? En NEM orulnek neki, mert nem kell szervezkedni a hatam mogott es ennyire belefolyni a maganeletemben. Ha megosztok vele valamit az nem azt jelenti hogy utana csak jo szandekbol akciozzon. Majd EN magam talalok idot arra hogy talalkozzak masokkal. Felnott emberek vagyunk..nem kell masnak iranyitani a tarsas kapcsolataim.
2018. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép gesztus.
2018. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kor lemaradt, bocsi, de tizenévesek vagyunk. Most már tudom, hogy a lány örült neki, kicsit necces volt, de a végén minden jó lett :)
2018. jún. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!