Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van? :O

Szerintetek igaza van? :O

Figyelt kérdés

29 hetes terhes vagyok és anyumnak van egy fiatalabb barátnője, aki szintén terhes. Mi éppen lakásfelújításban vagyunk, remélhetőleg elkészülünk a bébi érkezésére, de ugye így még felesleges megvenni a bababútort stb. Apróságokat vettem eddig csak (ruhák, felszerelések, pelenkák stb). Anyum barátnője ezen ki van akadva hogy ez így felelőtlenség meg úgy felelőtlenség, mert hogy ő összeírta a kórházi csomagba is mi kell és 20ezer ft mire megveszi. De én nem értem, igen, sok mindent kell bevinni, de annak a 90%-a már megvan amúgy is (nem veszek külön szoptatós ruhákat vagy ilyesmi) és ha esetleg korábban jönne a baba vagy gond lenne hát pont nem az érdekelne, hogy vittem-e kanalat magammal a kórházba.


Ellenben ő egy olyan pasinak szül gyereket, aki letörölteti féltékenységből facebookról a csajt, közben meg úton út félen megcsalja (az előző terhessége alatt is megcsalták), nem tudja hol dolgozik, mert 2 hetente váltogatja a srác meg amúgy iszonyat stílusban beszél vele... ez nem felelőtlenség, ugye?


2018. jún. 10. 06:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a úgy meg vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy ha kell, akkor mindent egyszerre meg tudunk venni.
2018. jún. 10. 06:26
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

nyilván nincs de vmiről neki is kell beszélni ha már a párjáról nem tud


hagyd őt

2018. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Foglalkozzatok mindketten a saját életetekkel.
2018. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Nincs jobb dolgod, mint magadat dicsértetni? Jaj, de ügyi vagy, amiért téged nem csaltak meg terhesen, amiért a te pasid nem váltogatja a munkáját kéthetente, amiért te olyan szupi anyagi helyzetben vagy, hogy mindent meg tudnál venni egyszerre. Sőt, még azért is ügyi vagy, amiért eddig csak apróságokat vettél. Igazi materminátor vagy máris.
2018. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsóval ne foglalkozz, valszeg frusztrált. :D Nincs igazuk, szard le.
2018. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nők..
2018. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!