Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azoknak boldog...

Ti szoktatok azoknak boldog szülinapot kívánni akár Facebookon, akik titeket nem köszöntenek fel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki hogy áll ezzel a dologgal. :)
2018. jún. 10. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én senkinek nem szoktam és mivel nálam ez ki van kapcsolva, ezért nekem sem szokott senki.
2018. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Eléggé képmutatásnak tartom. Egy időben felköszöntöttek azok is, akik amúgy az utcán meg sem ismernek, ezért úgy éreztem illik megköszönni. Nemrég beállítottam, hogy ne tudjanak írni az idővonalamra, erre most legutóbb mindenki privátban köszöntött fel. Persze így szerencsére jóval kevesebben, mint korábban. Én csak azokat köszöntöm fel, akik valamilyen szinten részei a mindennapjaimnak. Nem igazán jegyzem, hogy ezek az emberek felköszöntöttek-e engem, vagy sem, mert nem ezen múlik.
2018. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És fordítva sem tartok rá igényt, ezért el is rejtettem a születésnapom az fb-n. Engem ne köszöntsön fel senki, aki csak azért teszi, mert az fb felhívja rá a figyelmét, de különben nem vagyunk olyan kapcsolatban.

2-3-4 embert szoktam felköszönteni a családon kívül, akiknek a születésnapja kölcsönösen "fejből is megy":) Számomra csak annak van értéke.

2018. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En sem, kepmutatas az egesz!
2018. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,és én sem várom el.

Nyálazás,képmutatás.

2018. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom számon, hogy ki köszöntött fel, én azokat szoktam, akiknek tudom, hogy mikor van. Simán előfordulhat, hogy valamelyik unokatestvérem nem köszöntött fel, én viszont őt igen.
2018. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek se szoktam, a sajátom meg kikapcsoltam mert csak idegesítő volt hogy írkálnak nekem meg válaszolnom "kellene" :D
2018. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén azok közé tartozom, akik kikapcsolták, hogy mutassa a születésnapot. A család és 1-2 közeli barát felköszönt így, bőven elég. Akikkel 5-10 éve 2 mondatot nem váltottam, azoktól ilyenre semmi szükségem. Én sem írok nekik, minek?
2018. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,akinek fontos vagyok az felhív,vagy felköszönt privátban vagy az idővonalamon,őket én is felköszöntöm.
2018. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. És a sajátomat is elrejtettem,hogy ne látszódjon.
2018. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!