Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Bryan...

Mi a véleményetek Bryan Dechart-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nektek mi a véleményetek Bryan Dechart-ról?(Úgy mint színész,és úgy mint férfi is.+ ő szerepel a Detroit Become Human nevű játékban is.)

#Detroit #Bryan #Dechart
2018. jún. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég jóképű szerintem, és kellemes hangja van.

Remekül alakított a Detroitban.

2018. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik a hangja. A Detroiton kívül máshol még nem találkoztam vele, de Connor előtt le a kalappal. :)
2018. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt pasiként mondom: (- És mielőtt kérdeznétek, Nem - nem vagyok meleg.)

Bryan Dechart- remekül alakította Connor –t, ahogy az összes többi színész is!

Én azon is gondolkodom, hogy nem kéne az ilyen Motion capture technológiával készült filmeket, mert én ezeketet, egy külön film kategóriának tartom- külön Oscar díjjal jutalmazni?

Szerintem ők ezért simán megérdemelnék az Oscar –t.

2018. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát nekem a kedvenc játékom a DBH és a kedvenc karakterem belőle Connor.

Én személy szerint nagyon imádom Bryan-t,jó humora van helyes és még a hangját is szeretem.Színészként csak a Földi Pokol nevezetű horror filmbe láttam,de jól alakított.Nagy álmom hogy egyszer találkozzak vele . :)

2018. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Imádom! Nagyon jól néz ki, helyes ill. megnyugtató hangja van. Mind a DBHban és az összes tábbi 'filmjében' nagyon jól alakított. Különösen szeretem még a Children at Playt
2018. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jól alakította Connort, de nekem nem szimpatikus.
2019. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!