Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Szóval egy ilyen... nem találom rá a megfelelő kifejezést... szóval egy hely, ahol jól be tudsz rúgni, és kajálni is. Nem használom rá a kocsma szót, mert attól sokkal jobban néz ki és választékosabb is. Tehát ott játszódott le. Van egy kinti rész, ott ültem, ittam a sörömet, volt nálam még egy táska. Bementem kérni egy hamburgert. Mondták, hogy kb 10 percet kell várni. Ez idő alatt elszívtam egy cigit meg ittam tovább a sört. Olyan 9 perc múlva bementem, ott vártam a hambimra. Kicsit több volt 10 percnél, de végül megkaptam. Mentem vele vissza a padra, amikor látom, hogy egy pár leült velem szemben. Gondoltam semmi baj, arrébb húztam a táskámat és leültem a pad másik felére. Először körülnéztem, gondoltam megyek akkor máshová, de minden asztalnál ültek, szóval. Majd csak hallom, hogy a csaj mondja a barátjának még csak nem is hallkan, hogy "meg se kérdezte, hogy leülhet-e".

Most mondjatok erre valamit... Mikor ott volt a bazi nagy táskám a pad szélén, nem is lehetett nem látni. Nyilvánvaló volt, hogy ül(t) ott valaki. Minek ültek oda, ha kettesben akartak lenni? A pad meg elég széles volt, a másik szélére húzódtam, szóval nem is voltunk szemtől szemben, nem zavarhattam őket.



2018. jún. 13. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az is elképzelhető hogy a csaj cask magázta a barátját.
2018. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetséges okot tudok megnevezni, ami eszembe jutott a nőről a leírtak alapján:


- Vagy azért mondta, mert tényleg rettenetesen ostoba, és tényleg fogalma sem volt arról, hogy ott ülsz / teljesen meg volt bizonyosodva arról, hogy a táska foglalta az asztalt, és rajta kívül más nem foglalt ott helyet.


- Vagy pedig nagyonis tudta, és szándékosan rájátszott, hogy még te érezd ott magad kellemetlenül, és te legyél az, aki elmegy onnan az ő javukra.


Egyébként rendkívül éretlen problémakezelésről, vagy igen hiányos körültekintésről / igen hiányos intelligenciáról tanúskodik a magaviselete.

2018. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Idióták, de lehetett volna asszertíven reagálni. Neked is van szád, elmondhattad volna, hogy "bocsi, de már régóta itt ülök, csak bementem a kajámért. a táskám is itt volt, látod?" Aztán majd magába néz.
2018. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem valóban abban bízott, hogy kenyelmetlenül fogod érezni magad es odébbállsz.
2018. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
"Most mondjatok erre valamit..." Bennem azt hiszem, lenne ilyenkor annyi "gonoszsag", hogy meg csamcsognék, böfögnék is a kedvéért...
2018. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp jártunk. Négyen ültünk egy sörpadnál, két-két ember egymással szemben. Később odajött egy párocska, leülhetnek-e? Persze, üljetek le nyugodtan, van hely. Odajött a párocska haveri köre is, vagy hat ember, és kitalálták, hogy nem ülnénk-e át MI máshová? Mondtam nekik, hogy az bizony felejtős, mert előbb itt vpltunk, ha nem tetszik, lehet tiplizni. Majdnem verekedés lett, mert mikor duzzogva elvonultak, az egyik még motyogott valamit a bajsza alatt, de aztán sürgősre vette, mikor visszakérdeztem, hogy mi van. Némely emberben semmi intelligencia nincs.
2018. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!