Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmet megtámadja...

Ha a barátnőmet megtámadja egy másik lány akkor olyankor oda csaphatok a támadónak hogy megvédjem?

Figyelt kérdés
Ez egy elméleti kérdés. Ilyenkor is érvényes hogy amelyik férfi megüt egy nőt az nem férfi?
2018. jún. 14. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szét kéne őket választani. Még ha kap is az ember. Mert ugye mi nem üthetünk, viszont nekik mindent szabad.
2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ki nem sz.rja le hogy ki mit gondol?


megvéded a barátnődet és kész


jobb ha te vagy a fsza gyerek, de a csajodat szétverik, vagy pár senki mondja azt hogy nem vagy férfi, de megmented a csajod?

2018. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nem is létezik, hiszen a nők egyenlőek.
2018. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom (alapjáraton) sose emelne kezet nőre, sem senkire, de ha azt látná, hogy valaki bánt engem, szerintem kapna az illető rendesen, bárki fia-borja legyen
2018. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, ki mit mond, de nőként az a véleményem, hogy persze, hogy megüthetsz egy nőt, ha okod van rá. Pl. megüt téged vagy itt a barátnődet, aki nem tudja magát megvédeni (vagy meg tudná, de berágsz a támadó csajra, ami totál érthető) s valamiért az ütés segít.

Nekem a nők és a férfiak ekvivalensek bizonyos szempontból, most nehogy már szabad legyen egy gyenge, békés fiúcskát lezúzni egy erősebb, agressszívabb fickónak, csak mert a fiúcska is hímnemű. Ugyanúgy ne bántsuk, mint egy nőt. Ha viszont a másik agresszor és egyszerűen muszáj fizikai síkon megnyilvánulni, akkor mit számít, hogy mi a neme? Nyilván nem akarunk maradandó sérülést okozni neki (már ha belegondolunk, hogy az nekünk problémát okoz, mert amúgy simán akarhatjuk, ha felmegy bennünk a pumpa, ezt megértem, csak ne éljük ezt ki), egy ütést meg kibír, ha tényleg, tényleg nincs más mód.


De amúgy ja, a szétválasztás a szimpatikus, de nem értek hozzá, én sosem csinálok ilyesmit, béna pacifista vagyok, akit meg se támadnak sűrűn.

2018. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szétválasztás megpróbálása, yardok hívása.
2018. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem süllyednék olyan szintű emberek közé ahol ez egyáltalán előfordulhat
2018. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Verekedni ne verekedj nővel, ha nem téged támad. Gondolom, akkora erőfölényben vagy, hogy csak simán leszedd a lányt a barátnődről és arrébbrakd. Meg egy kis szóbeli "hagyd abba, mert rossz vége lesz, r.b.ke", és ennyi.
2018. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze.


A barátom nyugodt férfi, de ha engem bántanának pont leszarná, nő-e az illető, vagy egy 190 centis állat... :D

2018. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó béna barátnőd van. Oké hogy férfiakkal szemben nem tudja megvédeni magát, de azért egy másik lánnyal azért csak el kéne birnia. Nem lehetsz mindig ott hogy megvédd. Puhány egy csaj ez.
2018. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!