Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan, mint...

Miért nem vagyok olyan, mint a többi fiatal? 23F

Figyelt kérdés
Nem voltam discoba, nem feküdtem le még senkivel, csókolozni se csókoloztam, barátaim se voltak sose, sehova sem járok/jártam el.

2018. jún. 16. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem már a legtöbb fiatal ilyen.

Köszönjétek meg az internet szülőatyjának és Mark Zuckerbergnek.

2018. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

#1:

nem a facebook a hibás, ez olyan mint az ember öl nem a fegyver

nem a facebook a szar, hanem az emberek használják ostobán!

ha megfelelően használnánk, akkor egy nagyon is jó dolog lenne, de inkább az emberek csak ráfüggenek és ostoba módon használják


kérdező:

sok fiatal ilyen, mint te, ha változtatni akarsz azt neked kell megtenned

nem siránkozni, hogy miért vagy ebben a helyzetben, hanem tenni azért, hogy számodra jobb legyen!

kifogásokat mindig fogsz találni, de vajon megoldásokat fogsz keresni?

2018. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:
42%

Ezt hívják úgy, hogy evolúció.

Az életképesebb példány viszi tovább a génjeit. Ha neked nem jön össze akkor kihalnak a génjeid

2018. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Az már más kérdés hogy jelenleg az alpári, érzéketlen nagyképű tróger az életképesebb. Remélem kihal az emberiség.
2018. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ostobanak tartom azokat, akik rakenik az egeszet a facebookra, meg a zinternetre.
2018. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
zavar? változtass
2018. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Sokszor az ember számára a választás csak egy illúzió. A Facebook-nak igenis van felelőssége ebben, mivel tudatosan próbálnak rászoktatni minél több embert, és a pszichológiai manipuláció nem igen erkölcsös tevékenység. Ráadásul még aki önmagában nem is akarja használni, sokszor rákényszerítik őt is azzal, hogy az embereket egyszerűen már csak ott lehet elérni, és ha valamilyen információra van szükséged, be kell jelentkezned.

2018. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat vagyok online, mert sokat vagyok úton és út közben persze, hogy telefonozok. Szóval ez az internetre rákenés nem jött össze. Facebookot is csak az anyukám használ már.

Kedves kérdező. Ezek zavarnak téged? Ha igen, akkor változtass. Vágasd le a hajadat, vegyél egy új inget és menj el egy szórakozóhelyre, beszélgess emberekkel. Ha ez elsőre mély víz, akkor csak kávézóba menj, sétálni, kiülni, nézni embereket. Ha élőben félénk vagy, keress csoportokat online, ahol hasonló érdeklődési körrel rendelkezők vannak, barátkozz.

2018. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!