Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki önként odaadja a pénzét...

Aki önként odaadja a pénzét valami random kéregető fazonnak, az utólag miért pampog?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyen posztot látok a Facebookon, hogy a nagyon kedves és rendes ember ad többezer Forintot a hajléktalannak, pl, aztán lefotózza, amint kijön a kannás borral a Tescoból, és ezt felnyomja a Facebookra, majd feljelentéssel fegyegetőzik, stb. Mit mondana a rendőröknek? "Hát, odaadtam neki ezt az 5000-ret kiflire, de ő piára költötte!"? Ennyiből a gyerekét is feljelenthetné az ember, ha nem arra költi a pénzt, amire kapta xD

2018. jún. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
ezek nem igazi videok
2018. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én nem látok ilyen posztokat.
2018. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség. Nem hiszem hogy van olyan hülye aki ennyi pénzt oda ad egy vadidegenek a fizetéséből amiért ő megdolgozott.
2018. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan ismerőseim posztolnak ilyet, és nem videóban láttam xD
2018. jún. 16. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A kéregetőknek - ha néha segíteni akarok rajtuk, és éppen egy közért előtt ólálkodnak, akkor megkérdezem, mit vegyek neki? Ha pénzt kér, mert mondja, hogy éhes, akkor kihozok neki egy zseblét felvágottal. De pénzt sosem adok nekik.
2018. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zsemlét
2018. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!