Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
9. - es vagyok. ( 16 éves). A csaladomról lenne szó. Úgy éreztem februárban, hogy pszichológusra van szükaégem. Fel kersetem az iskolapszichológust. Tudtam hogy anyam nem fog beleegyzni, hogy jarjak. Vegul a pszichologua behivatta es ugymond rakenyszeritette hogy irja ala. Aztan azota otthon nagyon rossz a helyzetem. Van egy noverem es egy batyam, ocsem Mindketto piszkal ezmiatt. A noverem jobban, ilyet is mond: a pszichologus csak meg akar b...ni, stb. Stb. Lany vagyok a pszichologus meg egy 30 eves Az ocsem ugyanebbe az iskolaba akart jonni, de azt mondta amiert ez a pszicholugus van az iskolaba ezert nem jon ide. Anyam folyamat szekal a pszichologussal egyutt. Probalnak lebeszelni, hogy jarjak. Batyam is piszkal. Egyedul apam tartozkodo a temaban. Nem tudom meddig tudom ezt turni. Miert csinaljak ezt, miert mondta az ocsem meg a noverem?

2018. jún. 16. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, ha a családod így áll hozzá ahhoz, hogy neked pszichológusra van szükséged. Támogatniuk kéne és érdeklődni, hogy mi a problémád és segíteniük. Ez egy szülő dolga. A testvérek sokszog undokok és bunkók, nem gondolnak bele a dolgok súlyába, de a szülőnél más a helyzet.

Beszélj apukáddal erről, hogyha ő megértőbb. Avasd be a problémáidba, kérj tőle segítséget és kérd meg, hogy beszéljen anyukáddal és a tesóiddal, hogy ne bánjanak így veled.

Jobbat nem tudok.

2018. jún. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!