Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúktól kérdem: Srácok, ti...

A fiúktól kérdem: Srácok, ti hogyan csajoztok?

Figyelt kérdés
Én magam is fiú/férfi vagyok. Ugye jön a nyár, és ilyenkor nem bírok magammal, és a lányokkal foglalkozok amennyit csak bírok. De arra vagyok kiváncsi, hogy ti hogyan adjátok elő magatokat egy lánynak, hogy annak be is gyere

2018. jún. 18. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, valahogy mindig a nők botlottak belém (nem túl sok, inkább kevés) és vakvágányra ment mindegyik.
2018. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bunkósbottal, és becipelem a barlangba...
2018. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hi lets touch mouthes
2018. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Élőben sosem megy az ismerkedés, igyekszem pedig, de barátkozásig sem jutok.

Ezért inkább neten próbálkozom. Általában csak barátkozással, mert nem szeretem beleélni magam senkibe. És ez így van jól 🙂

2018. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD Mind a 4 választ adom! Köszi szépen! :D Egyébként csinálja bátran, aki nem mer. Meg kell próbálni hisz, vagy elküld a fenébe a csaj, vagy kapcsolatba lesztek. Ha 3 csaj elküld... Sebaj, van még több millió xd
2018. jún. 18. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az áruházak pénztáránál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem.
2018. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!