Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy eljek olyan eletet mint...

Hogy eljek olyan eletet mint az ismerosom?

Figyelt kérdés

19 eves kora ota jarja a vilagot konkretan.

Rettenet sok helyen jart mar es lakott ideiglenesen 4 orszagban.

Hasonlo beallitottsagu vagyok en is ugy erzem.

A hideg raz attol ha monoton kell valamit csinalnom. Mindig mozgasban szeretek lenni.

Nem erzem ugy,hogy nekem kell gyerek,nem akarok hazassagot,nem akarok kotottseget mert attol menekulok.

Az a baj,hogy ezzel az ismerosommel annyira nem vagyok joban hogy megtudjam kerdezni ot errol.

Annyit tudok,hogy hasonlo a gondolkodasa ebben az enyemhez,mert egyszer beszeltem vele.

De amugy nem vagyunk beszeloviszonyban.

Azt tudom,hogy a szulei nem tamogattak ezert elment itthonrol.

De akkor honnan lehetett ennyi penze? Gyujtogethetett?

Dolgozott mar mint Babysitter,most hajon dolgozik felszolgalokent.l

Hogy kezdjem el ezt az eletet szerintetek?

Vagy 22 evesen mar tul keso lenne ehhez?


2018. jún. 18. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus magyar hozzaallas.. honnan lehetett ennyi penze.

Nezd mi is jarjuk a vilagot, mar mar neha soknak is erzem... es hogy honnan van ra penzem? A MUNKAM koveteli meg az utazast... tehat kvazi kifizetik hogy ott legyek:m. Hogy mit dolgozok, nem reszletezem, mert ezer es egymillio olyan munka tipus van, (inkabb hivatas!!!) ami utazast kivan. Tendalj te is erre fele, torekedj erre, es elered.

2018. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nem erted...

En nem ugy szeretnek utazgatni,hogy egesz evben gyujtogetek erre es akkor elmegyek 2 hetre valahova.

Olyan munkat szeretnek ami magaban foglalja az utazgatast. Vilagot akarok latni nem bezarva lenni egy irodaba es megpusztulni

8 oran at.

Valahogy ez a lany is elkezdte egyedul es megcsinalta,hogy most annak eljen amit szeret.

Nem ertem ettol miert lennek tipikus magyar.

Azert mert azt szeretnem csinalni az eletemben amit szeretek.

2018. jún. 18. 07:09
 3/14 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi most olvastam el megegyszer a valaszod.

Szoval,hogy akkor te is olyan munkat vegzel ami utazassal jar.

Na hat ezt szeretnem en is de nincs otletem egyedul hogy alljak hozza.

Epp ezert tettem fel a kerdest....

2018. jún. 18. 07:10
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
De ertem ugyanis en sem a gyujtogetesrol beszelek, hanem arrol, hogy a munkam MIATT utazgatok. Nem kell gyujtogetnem ahhoz, hogy utazzak. Te nem erted...
2018. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Nezd, helyetted nem tudom kitalani mihez ertesz es mit szeretnel csinalni. Magadnak kell kitaposnod a sajat utadat, ha most azt mondom dolgozd ezt (amit en is pl) akkor hirtelen baromi tehetseges es jo kepessegu leszel adott iranyon belul? Elarulom ez az elet iszonyat sok lemondassal jar, amirol fogalmad sincsen. Masresztezert irtam direkt a hivatast, ha munkanak fogod fel (majd) azt amivel penzt keresel, SOHA nem leszel elegedett, barhol is legy. Ebben 100%-ig biztos vagyok...
2018. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De valahol el kell kezdeni basszus :D

Valamennyi toke kell ahhoz hogy barmilyen munkaba belekezdj.

Vagy olyan vegzettseg kell hozza ami egyetemmel vagy tanfolyammal jar,vagy ki kell utazni kulfoldre es ott kell ilyen teruleteken elhelyezkedni.

Legyszi ird le mit dolgozol.. mert igy elkepzelesem sincs.

2018. jún. 18. 07:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1-ső! Miért olyan titok, hogy mit dolgozol? Nincs millió egy olyan foglalkozás, ami utazással jár és jól is jövedelmez! Miért nem lehet megírni, hogy mi a munkád és hogyan lehet hasonló munkát szerezni? A kérdező kaphatna tippeket és tehetne valamit a vágyai elérése érdekében.
2018. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Leírtad, babysitter, hajó, elvállal mindenhol minden alja munkát, ezért utazik.

Ez kívülről jól hangzik, meg ő is elő tudja adni instagramon hogy mekkora világjáró, közben meg csak túlél komolyabb tervek nélkül.

2018. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem.. biztosan tudom hogy nagyon jo elete van.

Baratnom testverenek az exbaratnoje.

2018. jún. 18. 07:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írod: az ismerősöd babysittet volt illetve hajón dolgozott. Ez pont két olyan meló amire tőke és komolyabb végzettség nélkül jelentkezhetsz. A nyelvtudás persze kell mindenhova.

Amúgy ismerősöm vezető software architect egy multinál és mindig úton van. Egy másik product manager, ő is sokat utazik.

2018. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!