Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szomorúak vagytok?

Ti is szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Alig egy órája halt meg az egyik kedvenc rapperem xxxtentaction, sokat segített és szerintem nagy jövője lehetett volna neki, éppen híres lett, adományozni akart volna akart hétvégén erre ez történik. Nem hiszem el.

2018. jún. 19. 00:57
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
Elvileg nem halt meg. Legalábbis nagyon remélem :(
2018. jún. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy csak egy kamu hír. Nem biztos, hogy meghalt, csak néhány unatkozó barom kitalálta, hogy fájdalmat okozzanak másoknak.


De ha meghalt, akkor nagyon sajnálom.

2018. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából másodpercenként meghal 1 ember. Amíg ezt leírtam, meghalt vagy 10. jelenleg kb 7.6 milliárd ember él a Földön. 120 év múlva az összes halott lesz, beleértve a ma született csecsemőket, téged, és engem is. Na ez szomorú.
2018. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Már az ottani rendőrség is megerősítette hogy meghalt:(((((
2018. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Még én is tiszteltem,pedig zenészként nem kicsit sértő hogy a rapet és trapet zenének nevezik. Ettől függetlenül viszont valóban jó ember volt és sokat tett másokért.
2018. jún. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ezért nem akartam hogy ennyire híres legyen, gondolhattuk mi lesz vele.
2018. jún. 19. 02:31
 7/30 A kérdező kommentje:
Elég nagy baj, hogy magyar rappet ejtesz egy szóval a külföldivel, a magyar rapp bohóckodás volt mindog is.
2018. jún. 19. 03:02
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok szomorú, nem is hallottam róla, a rap műfaj soha nem érdekelt


de ez a fajta "oltsuk a másikat, és mutassuk meg mekkora faxunk van" rappek elég szarok, remélem ő nem ennyire béna volt, hogy ennyire futotta tőle


egy ember halála nem tragédia, meghalnak emberek, de nem arra kell emlékezni és sajnálni, hanem arra amit hátrahagyott és ha az érték számodra, akkor annak örülj

nem kell negatívan látni a halált, egy természetes dolog

2018. jún. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, meghalt szerencsétlen. Nem nagyon tudok szomorú lenni, mikor a pasi elvileg kést szorított az ex barátnője nyakához, megverte, megrugdosta, és azzal fenyegette, hogy kivágja a nyelvét, egy másik barátnőjét fojtogatta, aztán amikor a jó ég sem tudja hogy melyik exe bejelentette, hogy terhes tőle, megverte, és megfenyegette, hogy megöli a nőt is és a meg nem született gyereket is.

Szerintem jobb helyen van a pokolban, mint itt...

2018. jún. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Amikor először meghallottam ma, elkeseredtem, egy kicsit nagyon..
2018. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!