Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményed rólam...

Mi lenne a véleményed rólam ha a nekem tetsző nőket is átengedem a férfitársaimnak?

Figyelt kérdés

-Egyszerűen az alaptermészetem, hogy nem érzem jól magam nyertesként sem..


-Nyilván kicsit más volt mikor még élt bennem, hogy szinte a semmiből értem el amit elértem de a nőkért való versenyfutásba sosem szálltam be..


-Úgy vagyok vele, hogy ha lesz egy olyan valaki aki helyettem csak a magányt választja akkor lesz társam..de ellenkező esetben is jól elvagyok..


De inkább nem is a vélemény kell hanem van-e aki ezt átérzi, érti netalán éli?


25f


2018. jún. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értek egyet a felfogásoddal.
2018. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szereted magad? Ez olyan felfogás hogy rosszabb vagy mindenkinél. De igazából senki sem jobb nálad. Te vagy rosszabb jelenleg magadnál. Próbál megszeretni magad és minden rendben lesz :)
2018. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Van olyan, aki verseng a nőkért? Ha van barátnője, akkor mi a francnak?
2018. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Hülye vagy
2018. jún. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nagylelkű tőled. Cserébe én átengedem neked az angol koronaékszereket.
2018. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem átengeded, csak inkább jó messze elkerülnek és soha nem is volt sikered ebben, most pedig itt próbálsz valami alibit szerezni ennek, hogy neked igazából nem is kell, jól gondolod-e...


az ilyen dolgokat sosem értem, minek bizonygatni másoknak.

ha most valaki azt mondja, hogy jah, jól csinálod, akkor belül megnyugszol? dehogy...folyamatosan fel fog törni, és te érzed majd azokat a kételyeket.

2018. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
no para, ez nem a ti életetek..
2018. jún. 20. 08:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós?
2018. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
arra nem érek rá :)
2018. jún. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!