Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hízókúra. Hízni szeretnék....

Hízókúra. Hízni szeretnék. Hol kezdjem? Ez normális? Volt\van valakivel\ismerősével ilyen?

Figyelt kérdés

160cm vagyok 57kg nehéznek nehéz vagyok de se kockahasam sincs se hályam csak vékony vagyok.

A suliban nemrég volt egyolyan "játék" hogy megkell mondani a kilónkat és a magasságunkat én őszintén mondtam hogy 160cm 57kg és azt mondta a tanár hogy ilyen vékonyan ilyen nehéz?

Azóta kínosnak tartom. Mivrel én túl nehéznek tartom a fogyást\erösítést és mivel nem érdekel a kiézetem ezért hízni szeretnék!



2018. jún. 19. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell híznod. Én 170cm vagyok 60 kilóval. És nagyon vékony vagyok. Bár én má 13 éve edzésre járok, és 5-6 éve tartok edzéseket. Egyáltalán nem érzem magam úgy, hogy rosszúl nézzek ki, vagy hízókúra kéne. Mert akármennyit eszek, nem tudok 60kg-nál több lenni.
2018. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinézetre én is tök sovány vagyok de a mérleg meg 90 kg ot mutat. Ki érti ezt??
2018. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a múltkor megkérdeztem kollégámat mennyinek saccol: 55-öt mondott, 76 vagyok


58-ról híztam, azaz főleg vádlira és comb izomra jött fel, de egy kevés hasra is jött

nekem régen kocka hasam volt, nem szerettem, jobb szeretem ha van rajta zsír


ha mozogsz és eszel rendesen, akkor tudsz hízni

2018. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izmok azok, amik nehezek.

[link]


Viszont az izmoktól is vagy formás. Szóval ha hízni szeretnél, akkor mindenképp olyat javasolnék, ami vonzóvá tesz az ellenkező nem szemében. (Feltételezem a magasságodból, hogy lány vagy) Pl popsira edzés.

Úszás és vállas dolgok pedig kizárva, hiszen az férfias amikor valakinek széles vállai, izmos karjai vannak.

2018. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, mondd meg a tanárnak, hogy az izom nehezebb, mint a zsír... Amúgy ne akarj hízni, egy rakás egészségügyi problémával jár, amit biztos, hogy nem szeretnél.
2018. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel, írhatsz... 17/f
2018. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!