Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munkát kellene keresnem...

Milyen munkát kellene keresnem? Annak van értelme, ha nem hirdetik, de rákérdezek?

Figyelt kérdés
Szerettem volna valamilyen munkát találni a nyárra, mert akkor lefoglalom magam és még egy kis pénzt is keresek, viszont eddig nem jártam sikerrel. Eleve pici városban lakom, ahol nincsen túl sok lehetőség. Nekem pedig csak egy érettségim van, tehát nincsen konkrét végzettségem és diákmunkát sem végezhetek, mert nem vagyok diák, ezek is szűkítik a kört. Nagyobb városokban már több lehetőség lenne, de inkább a környéken szeretnék maradni, mert rengeteg pénz elmenne az utazásra/lakhatásra és úgy már nem érné meg, mert nem szeretném feleslegesen elkölteni a pénzemet pont az egyetem előtt.
2018. jún. 20. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyári munkát jóval a nyár előtt kell keresni, március-áprilisba legkésőbb, ilyenkor már a legtöbb állás jóelőre be van töltve.
2018. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebben sajnos van igazság.... csak márciusban-áprilisban még fogalmam nem volt, hogy mikortól és hogyan érek rá.
2018. jún. 20. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni mindent. Kérdezz rá!
2018. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!