Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha senki nem vesz...

Mit tegyek, ha senki nem vesz komolyan, mert 23 évesen is tizenéves fiúnak nézek ki?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok bármit csinálhatok max a hasamra hízok. Az arcom is olyan, mint egy gyereké, és hozzá viszonylag alacsony is vagyok. Általában 18 alá gondolják a koromat.
2018. jún. 20. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem vagy egyedül.

Én most leszek 11.-es és általános iskolásnak gondolnak,bár szerintem nem is nézik ki úgy.

2018. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hamarosan lesz idő, amikor örülni fogsz neki, hogy fiatalabbnak néznek. Nyugi hamar eljön.

Kezdj bele a testépítésbe esetleg. Rengeteg motivációs videó van youtube-on is.

2018. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
emlékszem, én 30 évesen bementem a boltba cigit venni, és elkérték a személyimet! :D a pénztárost úgy kiröhögtem, hogy utána nem is láttam többet! :D most 40 évesen meg 30-nak nézek ki! :D úgyhogy fel a fejjel! vedd lazára a dolgokat!
2018. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, később örülni fogsz neki. Amúgy meg legyél borostás, az most menő és idősít is.
2018. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez nem gond vagy nem gond. Fiatalos a kinézeted. 40 évesen majd 32-nek fognak nézni, akkor tetszeni fog.
2018. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Én is így voltam. Én az előnyét néztem.

Mivel semmit sem néztek ki belőlem, így ha tök átlagosan végeztem a munkámat, akkor is teljesen elájultak tőlem :)

Most meg 30 felett már kifejezetten örülök, hogy fiatalabbnak néznek.

2018. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy szexi vagy
2018. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézd az előnyét annak, hogy később "öregedsz".

Én 25 vagyok, de 16-nak nézek ki szakáll nélkül.

2018. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valaki írta a borostát, ebben egyetértek meg még azt tudnám ajánlani, hogy öltözz felnőttesen. Én pl minden nap zakót veszek fel, nem muszáj inggel, elég egy egyszínű póló is, de engem emiatt úgy hogy 18 vagyok 22-24 évesnek néznek. Ha nem is akarsz zakót, elég ha egyszínű pólókat hordasz és nem mintásakat.
2018. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!