Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akar a srác a Deák aluljár...

Mit akar a srác a Deák aluljáróban?

Figyelt kérdés

Van egy kb 170 alatti srác a deák aluljáróban, bézbóz sapkában, közel 3mas metró bejáratához. Már vagy 3. alkalommal indul meg felém, hogy "bocsi, kérdezhetek valamit?". Én meg próbálom kerülgetni. Eléggé irritáló ahogy mászik az emberre.


Volt valaki olyan szerencsés és szóbaeredt vele? Mit akar annyira kérdezni?



2018. jún. 20. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pénzt akar /nem volt 'szerencsém' pont hozzá, de tudom
2018. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

170 cm alatti?

Lehet egy hobbit, aki elkóborolt a Megyéből, vagy Zsákos Frodó. Gyűrű volt nála?

2018. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve egy buszjegyre gyűjt. Mint a legtöbb kunyis :)
2018. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

De miért nem engeded, hogy feltegye a kérdését?

Mi csak találgathatunk (szerintem is pénzt kérne). Hallgasd meg és adj neki vagy utasítsd el, ez legyen a te döntésed!

2018. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"bocsi, kérdezhetek valamit?" Egy ilyen szakállas, viszonylag hosszú hajú gizda csöves?
2018. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem alig van 20 a gyerek. nem akarok neki adni semmit. azzal hogy tenyérrel gesztikulálva mondom hogy nem érdekel, elnézést, sok mindent nem lehet félreérteni. mégis fordul utánam. igazából az érdekel, hogy valami agresszív fajzat-e? vagy valami haveri körrel pc-zik szt akit majd kirabolnak 5 perc múlva?
2018. jún. 20. 20:11
 7/9 anonim válasza:
Ki bizony.
2018. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus kéregető...

Egyszer én csak úgy kíváncsiságból meghallgattam egy hasonló mesét Kelenföldön...

Most nem részletezném a sztorit, úgyse érdekel gondolom senkit... A lényeg az volt, hogy állítólag kb 500 Ft kellett volna neki vonatjegyhez... OK, mondom kártyával megveszem neki a jegyet, a pénzt meg adja ide cserébe, amit addig összegyűjtött... Na akkor jött az, hogy "Haljál meg!" és egyéb tipikus cigány dumák...

De nem érdekes?

A kp kellett volna neki vonatjegyre, de a vonatjegy kifizetve nem érdekelte...

VAJON MIÉRT? -.-

2018. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6, Szerintem egy emberről beszélünk. Látásból ismerem. Egy ideje elkezdett nekem köszönni. Visszaköszöntem, mert miért ne. Majd szállok le a 220-asról a Vadgesztenye utcánál és ott van. Int, visszaintek. (Fülhallgató a fülben, igyekeztem leszarni.) Kb 40 méterre lakom a buszmegállótól. Megyek haza. (Hallottam, hogy követ, de gondoltam úgyis mindjárt otthon vagyok biztos majd továbbmegy úgy, mintha amúgy is erre jött volna... Zárom be a kertkaput és aszongya "Hogy vagy?" (Idegesítő, gyerekes, modoros hangsúllyal), "F4szán" - válaszoltam mogorván. "Kérdezhetek valamit?" Mondom ja. "Nincs egy kis apród?"... És ezt képes volt megkérdezni ott a kapu előtt. Mondom, hogy örüljön, hogy nem küldtem el melegebb éghajlatra, hogy hazáig követ és, hogy takarodjon innen. El is takarodott és kígyót-békát utánakiabáltam, amit egy "Dögöljön meg!"-gel zártam és egyáltalán nem bántam meg
2018. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!