Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Nem tudok enni és aludni...

SOS! Nem tudok enni és aludni sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meghalt valaki, aki nagyon, de tényleg elmondhatatlanul sokat jelentett nekem. Amióta megtudtam a halálhírét nem ettem pár darab almán kívül semmit (így megy ez két napja), aludni is maxiumum 8 órát alszok, és csak azért tudok elaludni, mert egésznap sírtam és nem tudom nyitva tartani a szemem. Fáj a fejem, gyenge vagyok. A barátaim messze laknak tőlem, szóval nem tudok velük se találkozni.

Voltam már depressziós és akkor még nem voltak ilyen fizikai tüneteim.. és ez megijeszt.

Szóval a kérdésem:

Elmenjek orvoshoz?

Ti mit csináltatok ebben a helyzetben?

Ez normális reakció?

Akármilyen tanács jöhet :)

15/L (légyszives ne a korom alapján itéljetek meg, mert NEM ismertek.)



2018. jún. 21. 03:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétemet.


A gyász nem betegség, hanem egy teljesen normális reakció egy hozzánk közelálló ember elvesztérekor.

Hagyd magadnak átélni a gyász különböző folyamatait. Ezt a pszichológia gyászmunkának hívja, melynek stációi vannak, akár ki is guglizhatod.

2018. jún. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ki ne derüljön, hogy XXX az, mert akkor eskü felakasztom magam...:D
2018. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!